Hunter Nature Karavan - Karavan Bayi

2019 yılında 35 senelik bu tecrübeyi bütün dünyaya hitap edecek bir ürünle taçlandırmak amacıyla Hunter Karavan firmasını kurduk. Avrupa’da hali hazırda off road türünde karavan üretimi olmaması sebebiyle modellerimizi off road’a uygun şekilde tasarladık.
Marka: Hunter Nature
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Başiskele, Kocaeli. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Hunter Nature Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 2019
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Hunter Nature Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 2
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - Safir
- Safir X
Hunter Nature Karavan Hakkında

1987 yılında babamız (Hamdi Tezulaş) tarafından kurulan şirketimiz 35 senedir makine ve yedek parça imalatı sektöründe hizmet vermektedir. İkinci nesil olarak devraldığımız şirketimizle yurt içindeki ve yurt dışındaki kurumsal fabrikaların makine ve yedek parça tedariklerinde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

2019 yılında 35 senelik bu tecrübeyi bütün dünyaya hitap edecek bir ürünle taçlandırmak amacıyla Hunter Karavan firmasını kurduk.

Avrupa’da hali hazırda off road türünde karavan üretimi olmaması sebebiyle modellerimizi off road’a uygun şekilde tasarladık. Şasesi , süspansiyon sistemi ve alüminyumgövde yapısıyla zorlu arazi koşullarına uygun bir karavan tasarımı yaptık. Dayanıklı ve modern tasarım çizgileriyle oluşturulmuş dış yapısıyla kullanışlı ve göze hitap den iç yapısıyla her kesimden maceraseverin gönüllerini fethetmeyi hedefledik ve başarılı olduk. Departmanlarımızı yetkin personellerle donatarak kurumsal yapımızı oluşturduk ve seri imalat için bütün hazırlıklarımızı tamamladık.

Satış sonrası servis hizmetlerimizi geliştirerek ürünlerimizi doğa ile buluşturmaya devam ediyoruz. Opsiyonel ekipmanlarla kendi karavanınızı şekillendirebileceğiniz seçenekler sunuyoruz ve sizleri daha mutlu edebilmek için çalışıyoruz.

Büyük bir gayretle ilerlediğimiz bu yolda artık sizi de hayallerinize ulaştırmak istiyoruz. Bir Hunter Karavanınız yoksa doğadaki en güzel anılarınızı henüz yaşamadınız demektir. Hayatınıza renk katacak macera, tutku, huzur ve özgürlük dolu hikayelerini güzelleştirecek karavanınızla tanışmanız için biz buradayız. Sizi de bekliyoruz.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

Karadenizliler mah. Başyiğit Cad. No: 150/1 Başiskele Kocaeli / TÜRKİYE

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE