Crawler Karavan - Karavan Bayi

CRAWLER Karavan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü ve lider offroad (arazi) karavan üreticisidir. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişim hedefi ile insan, mühendislik, ürün geliştirme, üretim ve hizmet ağı alanlarındaki yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Marka: Crawler
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Çekmeköy, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Crawler Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi ?
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı 100+
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Crawler Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 2
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - Crawler İZZ 458
- Crawler BATU 535
Crawler Karavan Hakkında

CRAWLER Karavan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü ve lider offroad (arazi) karavan üreticisidir. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişim hedefi ile insan, mühendislik, ürün geliştirme, üretim ve hizmet ağı alanlarındaki yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye’de bulunan merkez ofisi ve fabrikasının yanı sıra Avrupa merkezi Almanya’nın Göppingen şehirinde bulunmaktadır. Tüm arazi, yol ve hava koşullarında kullanılabilen çekme karavanlar, motokaravanlar, kamp modülleri, araç üstü arama kurtarma modülleri, askeri/endüstriyel kullanıma uygun römork ve üst yapılar üretmektedir. CRAWLER markalı tüm ürünler, kullanım sürekliliğini sağlamak amacı ile zorlu koşullara dayanabilecek tasarıma ve dayanıklılığa sahiptir.

CRAWLER, Türkiye’de ve Avrupa’da offroad karavan üreten lider ve öncü firma olmanın gururu ile hep daha iyisini hedefleyerek daha çevre dostu, daha kompakt, daha güvenli, daha kabiliyetli araçlar üretmek için Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

100’den fazla çalışanı ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve unutamayacakları bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Farklı ülkelerde bayi ğğını genişleten CRAWLER, müşteri memnuniyeti hedefiyle 16 ülkede 20'den fazla bayisi aracılığıyla ürün ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmakta ve bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

CRAWLER ürünlerinin gövdeleri tamamen alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir. Alüminyumun paslanmaz, esnek ve hafif yapısı CRAWLER ürünlerini hem performans hem de dayanıklılık yönünden diğer karavan modellerine kıyasla daha üstün kılmaktadır. CRAWLER çekme karavan modellerinin yerden yüksekliği, lastik çapı, ağırlık merkezi, yaklaşma ve uzaklaşma açıları sayesinde her türlü yol koşulunda sorunsuz ve rahat bir seyahat gerçekleştirilmesini sağlar.

Kaliteden ve süreklilikten ödün vermemek için tüm modellerinde kalitesini kanıtlamış markalara ait aksesuar ve komponentler kullanılmaktadır.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi, 23 Nisan Caddesi No:33 Çekmeköy / İSTANBUL / TÜRKİYE

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
Karavan Modeli:
Off-Road Karavan
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE