Mini Karavan Modelleri

12
Toplam:
/ 10 Sonuç Bulundu
FİLTRELE

Swan Karavan Zümrüt

Zümrüt Standart Paket modeli, 2 kişilik konaklama kapasitesiyle mükemmel bir karavan deneyimi sunar. Doğanın kucağında, göl kenarında veya dağlarda huzurlu anlar yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir. Konforunuzu ön planda tutarak, lüks bir yaşam tarzını karavan deneyimiyle birleştirir. Zümrüt modeli, benzersiz tasarımı ve işlevselliğiyle unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanır.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Swan Karavan Fırat

Fırat modeli, Swan Karavan'ın lüks ve konforlu karavan serisine ait bir modeldir. Fırat Standart Paket, 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olup, göl kenarında, plajda veya dağlarda huzurlu anlar yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Swan Karavan Mercan

Mercan Modeli, XPS üzeri CTP kaplı iç ve dış panel sistemi, çift camlı poliplastik karavan camları, Al-Ko tek parça galvanizli çelik şasi gibi teknik özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca, iç mekanında PVC kaplama laminat mutfak tezgahı, çift gözlü cam kapaklı ocak, 12V Indel-B / Vitrifrigo 90 Lt. karavan buzdolabı gibi modern mutfak ve banyo özellikleri bulunmaktadır.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Hymer-Eriba Touring 560

Hymer-Eriba Touring 560, sadece bir karavan değil, aynı zamanda karavan kültürünün bir parçası olan estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren bir başyapıttır. Bu model, karavan severlere hem nostaljik bir yolculuk hem de güncel konforun bir arada olduğu özel bir karavan deneyimi sunar.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Hymer-Eriba Touring 530

Hymer-Eriba Touring 530, karavancılığın klasiklerinden birini temsil eder. Retro tasarımı, modern teknolojiyle buluştuğu bu model, hem göz alıcı estetiği hem de yüksek işlevselliğiyle öne çıkar. Hymer-Eriba'nın bu özel modeli, kompakt boyutlarına rağmen ferah bir iç mekâna sahip. İçeride kullanılan malzemeler, kaliteyi ve konforu ön planda tutarak, uzun süreli seyahatlerde bile rahat bir deneyim sunar.
Min. Fiyat
950.000 ₺
İNCELE

Crawler BATU 535 Karavan Modeli

BATU 535, alüminyum gövdesi ve kendine has çift dingilli tasarımı, zorlu koşullarda 4 mevsim dayanıklılık sağlarken hafif yapısı ile kolay bir sürüş deneyimi sunar. Sürüş güvenliğinizi artırarak zorlu arazi koşullarında kolaylıkla yol almanızı sağlayacak bağımsız süspansiyon sistemi ve BFGoodrich offroad lastikler CRAWLER karavanların vazgeçilmezidir!
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Crawler İZZ 458 Karavan Modeli

CRAWLER İZZ 458'in benzersiz arazi kabiliyeti ve fonksiyonel özellikleri ile şehir hayatından kaçmak ve doğaya kavuşmak için yepyeni bir fırsata sahipsiniz. İZZ 458’in hafif ve dayanıklı alüminyum gövdesi, bağımsız süspansiyon sistemi, geniş tabanlı BFGoodrich offroad lastikleri ve yüksek yaklaşma/uzaklaşma açısı sayesinde gidilemeyen yol, keşfedilemeyen yer kalmayacak!
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Safir Karavan Modeli

Safir Karavan, Hunter&Nature Karavan'ın sunduğu çekme off-road modellerinden biridir. Gelişmiş mühendislik teknikleri sayesinde en zorlu arazilerde bile mükemmel performans. Çelik profilden imal edilen, mukavemeti artırılmış şase ve bağımsız süspansiyon sistemi ile doğanın ona sunacağı bütün zorluklara hazır. Bağlı olduğu araçla senkronize Alman kalitesi Knott fren ve Alko anti yalpalama sistemi size Avrupa standartlarında güvenlik sistemi sunar.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Ayaz Off Road Smart Karavan Modeli

Kendine özel tasarım altyapısı, etik çalışma tarzı ve güvene dayalı ilişki anlayışıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında olma amacı taşıyan 5K Karavan, hayata özgürlük ve değer katmayı daima 1. öncelik olarak belirlemiştir.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Ayaz Smart Karavan Modeli

Kendine özel tasarım altyapısı, etik çalışma tarzı ve güvene dayalı ilişki anlayışıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında olma amacı taşıyan 5K Karavan, hayata özgürlük ve değer katmayı daima 1. öncelik olarak belirlemiştir.
Min. Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
İNCELE

Mini Karavan

Mini karavanlar, kompakt boyutları ve taşınabilirlikleri sayesinde seyahat severlerin dikkatini çeken pratik konaklama imkanı sunmaktadır. Genellikle küçük araçların arkasına takılabilen ya da minik boyutlarda üretilen karavanlar olarak bilinmektedirler. Mini karavan modelleri iç mekanlarında genel olarak temel yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak öğeleri barındırmaktadır. Yatak, temel mutfak alanı, depolama birimleri ve de bazen kullanım tercihine göre ufak bir oturma alanı gibi özellikleri bulunabilmektedir. Bu boyuttaki karavanlar genellikle çiftler ya da küçük aileler için ideal bir seçenek olarak değerlendirilebilir ve hafif yapısı sayesinde kolayca çekilebilir, ayrıca küçük araçlarla da kullanılabilir.

Mini karavan modellerinin ve çeşitlerinin popülaritesi, taşınabilirliklerinin yanı sıra özellikle ekonomik bir seçenek vaat etmelerinden de kaynaklanmaktadır. Düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri, bütçesini kontrol altında tutmak isteyen kişiler için Mini karavan modelleri çekici bir seçenek olabilmektedir. Ayrıca, genelde şehir içi ya da kısa mesafe seyahatleri için uygun olmaları, sürücüye kolay manevra imkanı sunmaktadır. Bu karavanlar genelde temel konforu ve taşınabilirliği ön planda tutmaktadır. Bu özellik de onları sade ve kullanışlı seyahat birimleri haline getirmektedir. Hem doğa severler hem de şehir hayatından kaçış arayan kişiler için pratik bir çözüm sunarak seyahat etme özgürlüğü ve konforu beraberinde getirebilmektedirler.

Mini karavan modelleri ve çeşitleri genelde temel konfor özelliklerini sunar. Bu özellikler arasında uyku alanları, mutfak ekipmanları ve depolama birimleri gibi özelliklerdir. Kullanışlı iç mekanları, sınırlı alanda bile pratik bir yaşam sunmaktadır. Taşınabilirlikleri sayesinde genellikle seyahat etmeyi sevenler ya da doğa tutkunları için ideal seçenek olarak Mini karavan modelleri öne çıkmaktadır. Bazı modeller, güneş panelleri ya da su depoları gibi çevre dostu özelliklere sahip olabilmektedirler. Mini karavan çeşitleri genel olarak kompakt boyutları, şehir içi ya da uzun yol seyahatlerinde manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Ekonomik olmaları ve düşük yakıt tüketimi, bütçe dostu seyahat seçenekleri açısından da değerlendirilir. Bu karavan modelleri, minimalist yaşamı tercih edenler ya da seyahatlerinde pratik ve işlevsel bir konaklama opsiyonu arayanlar için ideal bir seçenek olarak değerlendirilir.

Mini Karavan Modelleri

Mini karavanlar ve çeşitleri genel olarak küçük boyutları, taşınabilirlikleri ve de pratik kullanımlarıyla dikkat çeken seyahat seçenekleri olarak bilinmektedir. Bu karavan modelleri, genelde kompakt yapısı sayesinde daha küçük araçlarla dahi çekilebilecek hafiflikte tasarlanmışlardır. Mini karavan modellerinin iç mekanları genel olarak sınırlı alanlara sahip olmakla beraber temel konforu sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Bu karavan modellerinde yatak, mutfak alanı, depolama birimleri ve oturma alanı gibi temel özellikler bulunabilmektedir.

Mini karavan çeşitleri kullanım açısından genellikle çiftlerin ya da tek başına seyahat eden kişilerin tercih ettiği pratik ve ekonomik seyahat seçenekleri olarak değerlendirilir. Küçük boyutları sayesinde şehir içi ile kısa mesafeli seyahatler için ideal olarak değerlendirilirler. Genel olarak düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleriyle daha ekonomik bir seçenek olarak bilinirler. Ayrıca, Mini karavan modelleri sürücülere kolay manevra imkanı sağlamaktadır. Bu karavan modelleri, genel düzeyde minimalist bir yaşam tarzını benimseyen kişiler ve de seyahatlerinde basit ve işlevsel bir konaklama birimi arayan kişiler için ilk tercihler arasında yer alır. Her ne kadar iç mekan kullanımı sınırlı olsa da, pratiklik ve taşınabilir olmaları sayesinde seyahat severlere özgürlük ve bağımsızlık sunabilmektedirler.

Mini karavan modelleri genellikle seyahat edenlerin seyahat planlarında pratiklik arayışında olan kişilerin isteklerine cevap vermektedir. Kompakt boyutları, temel konfor öğelerini içinde barındırsa da sınırlı alanda pratiklik seyahat planlarının kolay bir şekilde gelişmesine olanak tanır.

Devamı
back to top
FİLTRELE