Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
İl
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

AS Karavan

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim As Karavan - Karavan Bayi
As Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

As Karavan 

As Karavan, karavancılığa çocukluk yıllarında başlamış, dünya genelinde karavan kampçılığı yapmış, aynı zamanda Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu bünyesinde İzmir Kamp ve Karavan Derneği'nin kuruculuğunu üstlenmiş bir aile tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Firmanın kurucusu Arda Aknur, 40 senelik bir metal ve yapılar konusunda uzman firma ile iş birliği yaparak özgün tasarım karavan üretimine adım atmıştır.

As Karavan, sektörde öncü firmalardan temin edilen yüksek kaliteli karavan malzemelerini kullanarak Avrupa standartlarında karavan üretimi yapmaktadır. Firmanın temel ilkesi, "Kendimiz kullanacakmışız gibi karavanlar yapmak" olarak belirlenmiştir. Bu yaklaşım, firma sahiplerinin eski karavancılar olmasından ve karavan kültürünü yaşam boyunca deneyimlemelerinden kaynaklanmaktadır.

As Karavan Modelleri

As Karavan, AS 340 ve AS 390 olmak üzere çekme karavan modelleri sunmaktadır. Her iki model de özenle tasarlanmış, konforlu ve işlevsel özelliklere sahip karavanlar arayanlara hitap etmektedir.

As Karavan olarak amacımız, kamp ve karavan tutkunu dostlarımızla tanışmak, bu güzel yaşam tarzını paylaşmak ve ülkemize yeni karavancılar kazandırmak, aynı zamanda eski karavancıları da yeni karavanları ile tanıştırmaktır. Mağazamıza bekliyor, sizlere kaliteli ve özgün tasarımlı karavanlarımızı keşfetme fırsatı sunuyoruz. Yola çıkmaya hazır mısınız? As Karavan, sizi doğanın güzellikleriyle buluşturuyor!

back to top
FİLTRELE