Badger Karavan - Karavan Bayi

Her gün yeni bir maceraya uyan... Badger Karavanı, kamp ve seyahat severlere, konfor ve kaliteyi yüksek standartlara taşıyarak, mutlu ve keyifli yaşam alanı özgürlüğü sunmak için ürettik. Kendinize ve sevdiklerinize daha uzun tatil ayrıcalığı sunmanıza ve yepyeni anılar biriktirmeniz için gece gündüz çalıştık. Biz de, tıpkı sizler gibi yola aşık macera sever gezginleriz. İhtiyaçlarınızı çok iyi biliyor ve sizin için üretiyoruz.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Büyükçekmece, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Badger Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 2015
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı 25
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı 200.000TL - 350.000TL
Badger Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 2
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri Badger 300
- Badger 410
Badger Karavan Hakkında

Badger Caravanın hikâyesi güzel bir girişimcilik örneği diyebiliriz. Şirketin ortaklarından Selçuk toprak bir özel dedektif ve Türkiye’nin her yerini gezmiş çadırlar kurmuş karavan hayatı yaşamış bir maceraperest. Zaman içinde ihtiyaçlarını karşılayacak bir karavan bulamaması sonucu bu sektöre girip Türk halkının istediği karavanı yapmak için arayışa koyulup ortağı Ahmet Aris ile bu sayede tanışmıştır.

Türk insanı gezmeyi sever ve küçücük tatillere bile yanında her şeyini götürmek ister. Bu yüzden geniş ve modüler bir karavan yapmak hasıl olmuştur. Üstelik bu istekler doğrultusunda karavanın en az 4 metre uzunluğunda ve 2 metre iç yüksekliğinde olması bunlar olurken de 750 kilogramın altında kalması zorunlu imiş. Çünkü Türk insanı ehliyet, muayene ve ruhsat gibi ilave külfet getiren masrafları sevmez.

Bunlar tahmini çizim ipuçları verse de asıl konu şirket isminin ne olacağı idi. Bu konuda Ahmet aris yurt dışı hedefi ile başlayalım diyerek ismin bir hayvanın yabancı dilde olması yönünde fikir verdi. Bu hayvan ise “Badger” yani “bal porsuğu” idi.

Tasarım yavaş yavaş kendini belli etmeye başladı antrasit renkte koyu göz çizgileri olan vücudunda yine koyu renkler bulunan bu cesur ve doğada her koşulda kendini yaşayabilir kılan bu hayvan artık işin simge tarafı oldu. Tasarım ve karakter bal porsuğundan alınan ilham ile hayat buldu.

Sonrasında ortaklardan Selçuk Toprak sabit yatak, boy dolabı ve arka kapı isteklerine Ahmet Aris muazzam bir mühendislik ile cevap vererek ortaya “Badger 410” modelini çıkardı. Ortaya çıkan bu model gören herkesi büyüledi. Sadece çizimlerden ibaret olmaması gerçekte bu ürünü ortaya çıkarmak için gecesini gündüzüne katan iki girişimci, ilk fuar olan Ekim 2021 tarihinde “Camp ve Caravan” fuarına gece saatlerinde de olsa yetişmeyi başararak misafirlerin karşısına çıktı.

Bu fuarın amacı satış yapmak değil kullanıcı yorumları ile şirket politikasına yön vermek ve karavan severleri anlamaktı. Nitekim beklendiğinden daha iyi bir geri dönüş alarak Badger Caravan Türk kullanıcılar tarafından çok sevildi, çok ilgi gördü.

Akabinde piyasadan gelen öneriler, istekler ve talepler doğrultusunda Badger Caravan İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde 1200 metrekarelik bir üretim tesisinde kuruldu. 11 aylık ARGE çalışması ve yapılan testler sonunda ilk teslimatını nisan ayı içerisinde yaparak kullanıcı ile buluşacak olan Badger 410 modeli, arkasında 300 ve 490 modeli ile piyasaya güçlü giriş yapma hazırlığındadır.

Gelişmekte olan karavan sektörüne katkı yapmak, inovatif çözümler ile adından söz ettirmek, en hafif karavanı yapmak, her kullanıcının arabasını değiştirmek zorunda kalmadan karavan alabilmesini sağlamak ve yurt dışına ihracat yaparak ülkemize ekonomik olarak destek olup istihdam yaratmak amacıyla çıktığımız bu yolda siz karavan severlerin seveceği ve bağrına basacağı bir marka olarak gelişimimizi sürdürüyoruz.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Mimar Sinan Mh. Değirmen 4 Sk. No:12 Büyükçekmece/İSTANBUL

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
Yatak Kapasitesi:
3-
4-
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE