GeoCamper Karavan - Karavan Bayi

İmalat Sektörlerindeki bilgi birikimimizi, iş tecrübelerimizi  doğa sporlarına ve doğaya olan büyük sevgimiz ile birleştirdik. 20 yılı aşan imalat deneyimimizi ve bilgi birikimimizi GeoCamper OffRoad  Karavan projesine  aktardık. 2016 yılında  Doğa sporcular ve doğa severler için  dört mevsim doğada konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak, klasik karavanların ulaşamadığı yerlere rahatlıkla  ulaşabilecek öncelikli bakış açısı sporcuların ihtiyaçları olan  bir karavan tasarımı yapmaya karar verdik.
Marka: GeoCamper
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Çerkezköy, Tekirdağ. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

GeoCamper Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 2016
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
GeoCamper Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 3
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - GeoCamper YENİ OffRoad 2023
- GeoCamper City
- GeoCamper OffRoad KLASİK
GeoCamper Karavan Hakkında

İmalat Sektörlerindeki bilgi birikimimizi, iş tecrübelerimizi  doğa sporlarına ve doğaya olan büyük sevgimiz ile birleştirdik. 20 yılı aşan imalat deneyimimizi ve bilgi birikimimizi GeoCamper OffRoad  Karavan projesine  aktardık.

2016 yılında  Doğa sporcular ve doğa severler için  dört mevsim doğada konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak, klasik karavanların ulaşamadığı yerlere rahatlıkla  ulaşabilecek öncelikli başkış açısı sporcuların ihtiyaçları olan  bir karavan tasarımı yapmaya karar verdik.

GeoCamper; dört  yıl süren arge-tasarım-markalaşma-pantent süreçlerini  Kosgeb Arge İnovasyon Proje Desteği, Tübitak Patent Proje desteği de alarak 2019 yılında tamamlamış ve  karavan piyasısına girmeden önce  benzersiz üretim tekniğini- benzersiz tasarımını ve Alüminyum gövde yapısını  PCT Dünya Patenti ile koruma altına almıştır.

GeoCamper  Türkiyenin Dünya Patentli  ve Tasarımı Tescilli ilk ve tek Alüminyum karavanı olmayı başarmıştır. Dünya Patent Ofisi GeoCamper Karavanı  " AAA" derercelendirmesiyle tamamen özgün olarak tescil etmiş ve tüm dünyada koruma altına almıştır. 

Benersiz gövde yapısı ve tescilli tasarımı tamamen Özgün olup hiç bir ülkeden hiçbir modelden hiçbir firmadan alıntı, kopyalama yada benzerlik içermemektedir. 

GeoCamper projesi hem yurtiçi hemde yurtdışı kullanıcılara yönelik bir altyapı ile kurgulanmıştır.  Projemizin temel hedeflerinden birisi de ilerleyen süreçte ülkemize ihracat pazarında da  hizmet etmek  yerli ve milli üretime  katkı sağlamaktır. 

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

Bağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 32-34 A - 59500 Çerkezköy -Tekirdağ -Turkey

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE