Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

GeoCamper

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim GeoCamper Karavan - Karavan Bayi
GeoCamper Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

GeoCamper'la İnovasyon ve Doğa İle Buluştu!!

Balkan Pvc Plastik, 1998 yılında Çerkezköy/Tekirdağ'da ticari hayatına başlayarak, 23 yıldan fazla sürede sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Mutfak, ev, ofis mobilyaları projelendirme, anahtar teslim dekorasyon projeleri, ve bireysel kullanıcılara özel uygulamalar konusunda geniş bir deneyime sahiptir. 2006'da Trakya bölgesinde faaliyet gösteren 6 PVC Doğrama İmalatçısını birleştirerek Penshop Plastik AŞ'yi kurarak bölgenin en büyük PVC pencere fabrikasını oluşturmuştur.

2013-2018 yılları arasında Sırbistan-Belgrad'da Penshop Doo firmasını kurarak Balkanlar pazarına yönelik doğrama imalatı ve satışı gerçekleştirmiştir. Bu süreçte sektöre öncülük eden Balkan Pvc Plastik, 2016 yılında doğa sporları ve doğaya olan sevgisiyle birleştirerek GeoCamper OffRoad Karavan projesini hayata geçirmiştir.

GeoCamper, dört mevsim kullanımı ve off-road yetenekleriyle dikkat çeken, dünya patentli ve tasarımı tescilli ilk ve tek Alüminyum karavan olarak öne çıkmaktadır. Vizyon belgesinde belirttiği gibi, GeoCamper; doğa severler, macera arayanlar ve konforu sevenler için tasarlanmış, çevre dostu, geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretilmiş bir karavan markasıdır.

Balkan Pvc Plastik, doğaya olan büyük sevgisi ve 20 yılı aşan imalat deneyimi ile GeoCamper projesini hayata geçirerek, kullanıcılarına sadece bir karavan değil, aynı zamanda doğayla uyumlu, inovatif ve özgün bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. GeoCamper, tasarımındaki benzersizlik, hafifliği, dayanıklılığı ve çevre dostu özellikleriyle karavan sektöründe çığır açmaktadır.

Balkan Pvc Plastik San.Tic.Ltd.Şti., GeoCamper markası altında yepyeni bir soluk getirerek, karavan tutkunlarına unutulmaz ve özgün bir seyahat deneyimi sunmaya devam ediyor. Siz de doğayla iç içe, konforlu ve çevre dostu bir karavan deneyimi yaşamak istiyorsanız, GeoCamper'ı keşfetmeye hazır olun!

back to top
FİLTRELE