Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
İlçe
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Başoğlu Caretta

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Başoğlu Caretta Karavan - Karavan Bayi
Başoğlu Caretta Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

BAŞOĞLU Caretta Karavan: Kalite ve Macera Bir Arada

Kalite Önceliğimizdir...

BAŞOĞLU Caretta Karavanları, dünya genelinde tanınan ve rakiplerine meydan okuyan bir markadır. Sakarya'daki yerli fabrikamızda özgün bir şekilde üretilen tüm karavanlarımız, el emeği ve sevgiyle imal edilmektedir.

Ev Konforunu Yolda Bulun

Her bir Caretta karavanı, çıktığınız her macerada ev konforunu aratmamak adına özenle tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve üst düzey yalıtımı sayesinde, zorlu kış koşullarında veya yüksek sıcaklıklarda bile rahatça kalabilirsiniz. Caretta karavanlarında konforlu yatak, kalorifer gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için her detay düşünülmüştür. Ayrıca, zevkinize uygun ek ürün seçenekleriyle karavanınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Performans ve Kolay Kullanım

Birinci sınıf performansa sahip Caretta karavanları kullanmak oldukça kolaydır. Araç arkasına ve üstüne neredeyse hiç yük uygulamayan Caretta'lar, aracınıza bağlı olarak saatte 120 kilometre hızla rahatlıkla seyahat edebilir. Minimum yakıt ve enerji harcamasıyla ekonomik bir seyahat sunar, ekstra masraflardan kaçınmanıza yardımcı olur.

40 Yılı Aşkın Tecrübe ve Sürekli Gelişim

Caretta, 40 yılı aşkın bir süredir karavan sektöründe liderlik yapıyor. Her yeni modelde daha kaliteli ve hafif malzemeler kullanarak, araç performansını ve müşteri memnuniyetini artırmayı misyon ediniyor. Kendi ürettiği parçaları özenle bir araya getirirken, güvendiği tedarikçilerden de destek alıyor. Caretta, dünya genelinde 7 kıtaya ve 60'tan fazla ülkeye ulaşarak herkesin Caretta sahibi olabilmesini hedefliyor.

BAŞOĞLU Caretta Karavan, Kalite ve özgürlüğün bir araya geldiği yer. Sizi macera dolu yolculuklara davet ediyoruz!

back to top
FİLTRELE