Başoğlu Caretta Karavan - Karavan Bayi

Başoğlu Karavan; 1976 yılında Sakarya Adapazarı’nda imalata başlamış sektörün önde gelen karavan firmalarından biri haline dönüşerek adını Caretta markası ile dünyaya duyurmuş bir kuruluştur. Firmamız 40 yılı aşkın tecrübesi ile karavan denilince akla ilk gelen, Türkiye’nin markası olarak dünyanın sayılı karavan şirketlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Sakarya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Başoğlu Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 1976
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Başoğlu Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 9
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - CARETTA UNCLE
- CARETTA JUNIOR
- CARETTA OFF ROAD
- CARETTA SAFARI
- CARETTA MINI
- CARETTA SHOP
- CARETTA 1500
- CARETTA JUNIOR SHOP
- CARETTA DUTY TRAILERS
Başoğlu Karavan Hakkında

Başoğlu Karavan; 1976 yılında Sakarya Adapazarı’nda imalata başlamış sektörün önde gelen karavan firmalarından biri haline dönüşerek adını Caretta markası ile dünyaya duyurmuş bir kuruluştur. Firmamız 40 yılı aşkın tecrübesi ile karavan denilince akla ilk gelen, Türkiye’nin markası olarak dünyanın sayılı karavan şirketlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Başoğlu Karavan olarak, 2005 yılında gerçekleştirdiğimiz ihracat atağımız, 2008 yılı itibari ile tamamen kendi dizaynımız olan CARETTA serimizin ürün ailemize katılmasıyla Batı Avrupa başta olmak üzere 38’i aşkın ülkede, tüm kıtaları kapsayan ihracat pazarımız 2018 yılı itibari ile üretim kapasitemizin %85’ini oluşturmuştur.

Dış pazarda olduğu gibi iç pazarda da kendinden söz ettiren firmamız yüksek kaliteli ürünleri üretmek ve her geçen gün yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeyi sorumluluk edinmiştir. Elde ettiği başarının tamamını kalite ve titizliğe borçlu olan markamız, ürünlerin her bir üretim aşamasında özenle çalışmaktadır. Japonya’da Kore’ye, Batı Avrupa’dan Şili’ye dünyanın dört bir noktasında kıtalararası yolculuk eden Carettalarımız ilgililerine yaşam alanlarını sürekli beraberlerinde bulundurma imkânı tanımaktadır. Firmamız yılları aşkın tecrübeleriyle bir karavan kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği her detayı göz önünde bulundurmaktadır. Ürettiğimiz ilk ürünlerden bu yana sürekli olarak ihtiyaçlara göre belirlenen karavanlarımız günümüzde artık yaşanabilir alanın en minimal ve konforlu halini temsil etmektedir.

Başoğlu Karavan olarak bizler üretim ve kapasitemizi sürekli arttırarak hem en kaliteli hem en kısa sürede teslim seçeneklerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üstte tutmaya özen göstermekteyiz. Nesilden nesle aktarılabilecek karavan hikayelerinin ardındaki isim olmak düşüncesi bizleri hedeflerimiz için motive eden yapı taşlarından biridir.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Eskişehir-Bilecik Yolu Üzeri, Adliye Köyü Mevki / SAKARYA

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
Karavan Modeli:
Gözyaşı Karavanlar
Off-Road Karavan
Yatak Kapasitesi:
3-
4-
Ağırlık:
750KG Üzeri
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE