Kategoriler
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Bartın Karavan Kamp Alanları

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır. Merak ettiğiniz diğer ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kategori

   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler

    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Keşfet
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.

     Bartın ili, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan ve doğal güzellikleriyle göz alıcı özellik taşıyan bir ilimizdir. Bartın ilinde çeşitli karavan kamp alanları bulunmakla birlikte, bu alanlar genel olarak doğayla iç içe olmalarıyla öne çıkmaktadır. Bartın karavan kamp alanları, özgürlüğü iliklerine kadar hissetmek ve doğayla iç içe kamp yapmak isteyenlerin uğrak noktalarından biridir.

     Bartın ili, birçok farklı kamp alanına sahip olmakla birlikte; gezip görülmesi gereken pek çok doğal güzelliğe de sahiptir. Bartın, küçük bir yüzölçümüne sahip olsa da denize kıyısı ve eşsiz güzellikteki milli parklarıyla, yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu ve karavan tutkunlarının oldukça sevdiği bir il olma özelliğini de taşır. Bartın’da bulunan birçok ücretli ya da ücretsiz karavan kamp alanı mevcuttur. Her mevsimde ziyaretçilerine eşsiz bir karavan kamp tatili deneyimi sunan Bartın karavan kamp alanları arasında, Kapısuyu Plajı kamp alanı, Uluyayla kamp alanı, Bozköy Plajı kamp alanı, Amasra Plajı kamp alanı ve Bartın Irmağı kamp alanı bulunmaktadır. Bu kamp alanları, Bartın karavan kamp alanları seçeneklerinden yalnızca birkaçıdır.

     En İyi Bartın Karavan Kamp Alanları

     Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bartın ili, doğal güzellikleri ve huzur veren doğası ile popüler olan turistik bir ilimizdir. Özellikle, karavan sevdalılarının da severek tatil yaptığı Bartın ilinde, karavanla kamp imkânı sunulan pek çok farklı karavan kamp alanı mevcuttur. Bartın karavan kamp alanları arasında bulunan ve en popüler karavan kamp alanlarından biri olan Cide Karavan Kamp Alanı, Bartın ilinin Amasra ilçesinde bulunmaktadır. Cide Karavan Kamp Alanı, muhteşem bir deniz manzarasına ve tertemiz bir havaya sahiptir. Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi sunan Cide Karavan Kamp Alanı’nın sahip olduğu pek çok tesis vardır. Cide Karavan Kamp Alanı, oldukça konforlu bir kamp deneyimi sunmaktadır.

     Bartın karavan kamp alanları arasında bulunan en popüler konumlardan bir diğeri, Ulukaya şelalesi ve çevresidir. Ulukaya şelalesi, Bartın’ın ulus ilçesinde bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ile göz dolduran bu ilçe, şelalesinden akan serin suyuyla da oldukça ünlüdür. Doğayı seven karavan tutkunları için adeta bir cennet olan Ulukaya Şelalesi Kamp Alanı, ziyaretçilerine oldukça sessiz ve huzurlu bir tatil imkânı sunar.

     Bartın karavan kamp alanları arasında bulunan Kurucaşile ilçesi de karavan tutkunlarının uğrak noktalarından biridir. Yemyeşil ormanlık alanları ve göz dolduran doğal güzellikleriyle de oldukça ünlü olan Kurucaşile ilçesi Bartın’ın kuzeyinde bulunmaktadır. Doğayla iç içe bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir tercihtir. Kamp yaparken, kamp alanı çevresindeki yürüyüş rotalarını keşfetmek de keyifli bir aktiviteler arasında yer almaktadır. Bartın karavan kamp alanları, Bartın’ın merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Bartın Nehri kenarında da oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir.

     Nehir kenarında konumlanan bu karavan kamp alanları, ziyaretçilerine şehrin gürültüsünden oldukça uzak ve huzurlu bir tatil olanağı tanımaktadır. Doğal güzellikleri ve huzur veren atmosferiyle karavan kamp sevdalılarının sıklıkla tercih ettiği konumlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Karavan kampı yapmak için Bartın ilini tercih eden kişilerin muhakkak uğraması gereken Bartın karavan kamp alanları arasında, Güzelcehisar Karavan Kamp Alanı da bulunmaktadır. Sahip olduğu doğal güzellikleri ve temiz atmosferiyle dikkat çeken Güzelcehisar Karavan Kamp Alanı, pek çok modern tesise sahiptir. Güzelcehisar Karavan Kamp Alanı sahip olduğu tesislerle ziyaretçilerine konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

     Devamı
     back to top
     FİLTRELE