THM

Tiny House Manisa: Kalite ve İnovasyonun Buluştuğu Karavan ve Tinyhouse Üretimi

Firmamız, Tiny House Manisa, Orta Ölçekli OSB'sinde 1500 m2 kapalı alana kurulu ve Türkiye'nin önde gelen karavan, tinyhouse ve prefabrik yapı üreticilerinden biridir. 2023 yılında tamamlanan fabrika kurulumu ile Türkiye çapında tanınan ve Avrupa pazarında adını duyuran ender firmalardan biri haline gelmiştir.

Avrupa Standartlarında Üretim:

Firmamız, Avrupa standartlarında üretim yapma vizyonunu benimseyerek Lüksemburg Sanayi Bakanlığı'nın istediği kalite ve şartları başarıyla tamamlamıştır. O1 belgeli 750 Kg altı karavan üretimleri ile O2 belgeli çift dingilli karavan ve tinyhouse imalatlarımızın tamamı CE belgelidir. Bu belgeler, ürünlerimizin yurt içi ve yurt dışında kullanımına uygunluğunu garanti etmektedir.

Kalite ve İnovasyon:

Firmamızın Manisa merkezli 1500 m2 kapalı alana sahip Tinyhouse üretim ve 1000 m2 kapalı alanı 100 m2 ofis alanına sahip Karavan üretim merkezi olmak üzere 2 fabrikası bulunmaktadır. Türk mühendisliği ve işçiliği ile üretim yapma misyonunu benimseyen firmamız, kalite ve inovasyonun buluştuğu noktada öncü bir rol üstlenmektedir.

Türkiye'yi Avrupa'da Temsil Etme Hedefi:

Firmamızın amacı, Avrupa benzerleriyle kalite olarak aynı düzeyde imalat yaparak Türkiye'yi Avrupalı imalatçılar seviyesine çıkarmaktır. CE belgeli üretimleri ile yüksek standartlarda ürünler sunan Tiny House Manisa (THM), Türk mühendislik ve işçiliğini uluslararası alanda başarıyla temsil etmektedir.

back to top
FİLTRELE