Routevan

Routevan: Yol Arkadaşınız Keşiflere Yol Alıyor!

Merhaba! Biz Routevan ekibi olarak, 2 yıldır Karavan ve Tiny House maceralarına damgamızı vuruyor, müşterilerimize özgürlük, bağımsızlık ve seyahat deneyimlerini yeniden tanımlama fırsatı sunuyoruz.

Arka Planımız: 2016’da Üretim Sistemleri ve Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2020’ye kadar Oyak Renault Fabrikasında İmalatçı Kalite Mühendisi olarak görev yaptık. Deneyimlerimizi bir araya getirerek 2019'da yüksek lisansımızı tamamladık ve 2020'de Rovinns Caravan’ı kurarak hayallerimizi gerçekleştirdik.

Routevan'ın Vizyonu: Karavan tasarlamaktan çok daha fazlasını sunmayı amaçlayan Routevan, sizlere sıradışı ve unutulmaz deneyimler sunmayı hedefliyor. İnovatif yapımız ve tecrübeli ekibimizle yılda 60 karavan üretebilecek kapasiteye sahip 500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde size hizmet veriyoruz.

Ürünlerimizde Fark Yaratıyoruz: Doğa ile Bütünlük: Yenilikçi arka yükleme kapımız, sizi doğayla buluştururken evin tüm kolaylıklarından yararlanmanızı sağlar. Mobil Yaşam: Gaia, konaklama ihtiyacı olmadan farklı yerleri gezip keşfetmenize olanak tanıyan mobil bir yaşam alanı sunar. Konfor: Gaia’nın özenle tasarlanmış iç mekanı, seyahat etmek isteyenlere rahat ve çekici alanlar ve olanaklarla lüks otel konforu sunar.

Müşteri Memnuniyeti ve Destek: Routevan olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, her aşamada deneyimli ekibimizle yanınızda oluyoruz. Size en iyi çözümleri sunmak ve projelerinizde rehberlik etmek için buradayız.

Sürdürülebilirlik İlkemiz: Çevresel etkileri minimize etmek için doğaya saygı duyan malzemeler kullanıyor, enerji verimliliğine odaklanıyor ve atık miktarını azaltarak çevreye duyarlı bir yaşam tarzını benimsiyoruz.

Routevan Ailesi: Routevan olarak müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için buradayız. Seyahat etme şekillerini dönüştürerek, deneyimleri zenginleştirerek ve anıları ömür boyu sürecek maceralara dönüştürerek hayatınızı değiştirmekten gurur duyuyoruz.

Siz de Routevan ailesine katılarak, hayallerinizi keşfedin ve unutulmaz seyahat deneyimleri yaşayın

back to top
FİLTRELE