Ronin XL Motokaravan Modeli

Ronin XL MotoKaravan, Hototomobil'in sunduğu motokaravan modellerinden biridir. Ronin XL Motokaravan sürekli değişen yaşam ve tatil standartlarına ayak uydurabilmek için Fiat Pratico üzerine daha geniş Ronin XL’i tasarlandı.
Marka: Hotomobil
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Ronin XL Genel Özellikler
Min. Fiyat-
MenşeiAvrupa Karavan
Karavan TipiMotokaravan
Model AdıRonin XL
Teknik Bilgiler
Toplam Uzunluk5.400 mm
Toplam Genişlik1.950 mm
Kabin Ağırlığı810 Kg
Yolcu Kapasitesi3
Yatak Sayısı2+2
GövdeMonoblock ve alevlenmeyen
Mağazadan Teslim?Evet
Adrese Teslim?Evet
Ronin XL Hakkında

Ronin XL MotoKaravan, Hototomobil'in sunduğu motokaravan modellerinden biridir. Ronin XL Motokaravan sürekli değişen yaşam ve tatil standartlarına ayak uydurabilmek için Fiat Pratico üzerine daha geniş Ronin XL’i tasarlandı. İç mekan tasarımında sadeliğin gücünü temsil eden ahşap malzemeler ve özel dokulu kumaşlar kullanılmıştır. Teknolojiye dayalı tasarım ilkeleri sayesinde kendinden emin zarafeti Ronin’in, rafine ama bir o kadar da dayanıklı bir sürüşe sahip olmasını sağlar. Kapsamlı özellikleri ve teknolojik donanımları, her gününüzü daha kolay ve her tatilinizi daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

 

Belirtilen bu özelliklerin genel ve tipik özellikler olduğunu, ancak her modelin farklı donanım ve düzenlemelere sahip olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, belirli bir karavanın özelliklerini ve uygunluğunu kontrol etmek için her zaman satıcı ile iletişime geçmelisiniz.

 

Hayalinizdeki Ronin XL MotoKaravan modeli hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Diğer karavan modellerini incelemek isterseniz, Karavan Modelleri kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Son olarak, Ronin XL MotoKaravan'ın özelliklerinin, karavanı rahat ve kullanımı kolay bir seçenek haline getirdiğini belirtmek önemlidir. Ancak her zaman olduğu gibi, karavan seçiminde kişisel ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz en önemli faktördür. Bu nedenle, karavanınızı seçerken hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğunu belirlemek önemlidir.

ÖZELLİKLER
Menşei:
Avrupa
Ağırlık:
750KG Üzeri
Yatak Kapasitesi:
4-
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE