Freedom Motokaravan Modeli

Freedom MotoKaravan, Hototomobil'in sunduğu motokaravan modellerinden biridir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun mükemmel bir mekan organizasyonu sağlayan Freedom, sadece en iyiye sahip olmak isteyen herkes için tasarlanmıştır.
Marka: Hotomobil
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Freedom Genel Özellikler
Min. Fiyat-
MenşeiYerli Karavan
Karavan TipiMotokaravan
Model AdıFreedom
Teknik Bilgiler
Toplam Uzunluk6.200 mm
Toplam Genişlik2.050 mm
Kabin Ağırlığı850 Kg
Yolcu Kapasitesi6
Yatak Sayısı2+2
GövdeMonoblock ve alevlenmeyen
Mağazadan Teslim?Evet
Adrese Teslim?Evet
Freedom Hakkında

Freedom MotoKaravan, Hototomobil'in sunduğu motokaravan modellerinden biridir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun mükemmel bir mekan organizasyonu sağlayan Freedom, sadece en iyiye sahip olmak isteyen herkes için tasarlanmıştır. Freedom Volkswagen Transporter Çift Kabin Pickup 5+1 2.0 Dizel MotoKaravan konforlu iç mekanı, modern tasarımı ve geniş boyutları ile tatil anlayışınızı yeniden yaratacak.

 

Belirtilen bu özelliklerin genel ve tipik özellikler olduğunu, ancak her modelin farklı donanım ve düzenlemelere sahip olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, belirli bir karavanın özelliklerini ve uygunluğunu kontrol etmek için her zaman satıcı ile iletişime geçmelisiniz.

 

Hayalinizdeki Freedom MotoKaravan modeli hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Diğer karavan modellerini incelemek isterseniz, Karavan Modelleri kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Son olarak, Freedom MotoKaravan'ın özelliklerinin, karavanı rahat ve kullanımı kolay bir seçenek haline getirdiğini belirtmek önemlidir. Ancak her zaman olduğu gibi, karavan seçiminde kişisel ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz en önemli faktördür. Bu nedenle, karavanınızı seçerken hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğunu belirlemek önemlidir.

ÖZELLİKLER
Ağırlık:
750KG Üzeri
Toplam Uzunluk:
6-8 Metre/
Yatak Kapasitesi:
2-
4-
Karavan Modeli:
Alkovenli Karavan
Moto Karavan
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE