Farklı tiny house konseptleriyle, sizi dilediğiniz yerde ev sahibi yapıyor. Çok sayıda yeni modeli, geniş tasarım yelpazesiyle tamamı ön üretimli tiny house modelleri her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır.
Marka: Pera
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Sultanbeyli, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Pera Tiny House Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 20..
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı Teklif Alınız
Pera Tiny House Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Tiny House
Model Adedi 10
Tahmini Teslim Tarihi 1-3 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Tiny House Modelleri - Açıklamada yeralmaktadır.
Pera Tiny House Hakkında

Pera Tiny House 30 yıllık sektörel tecrübesiyle tiny house sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Deneyimli eleman ve bilgi birikimi ile kısa zamanda sektörün aranılan ve tercih edilen bir firma olma özelliğini elde etmiştir.

Minimal yaşam alanı mobil tiny house modelleri ile birlikte tarzını yakalayın. Size özel projenizi maksimum güvenlik için deneyimli pera tiny house modellerini seçebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı olarak yoluna devam etmektedir. Deneyimli teknik elemanları ile mobil ev, tekerlekli küçük ev ve tiny house sistemlerinde satış ve kurulum montajını gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sipariş alınan tiny house modellerinin teslimatı konusunda da zamanında teslimat yapmayı kendisine prensip haline getirmiştir.

Modeller

Pera horse house:2 veya 4 kişinin kullanabileceği bir kapasiteye sahiptir. Eni 5.00 metre boyu ise 2.55 metredir. Evin yüksekliği ise 3.10 metredir.

Pera white house: 2 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir. Evin genişliği 6.5 metre ve eni 2.55 metredir. Yüksekliği ise 3.98 metredir.

Pera family tiny house: Pera family tiny house evler 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Genişliği 9.5 metre eni ise 2.55 metredir. Evin yüksekliği ise 3.98 metredir. Ferah ve geniş bir iç tasarıma sahiptir.

Pera zen tiny house: 4 kişilik bir aile için uygun bir kapasiteye sahiptir. Pera zen tiny house evlerin genişliği 9.6 metre, eni 2.55 metre ve yüksekliği de 3.98 metredir.

Pera moon house: Pera moon house modeli evimiz 4 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir. 8.5 metre uzunluğa ve 2.55 metre genişliğe sahip olan modelin yüksekliği ise 3.98 metredir. Beton, toprak veya çim zemine uygun yüksekliği ile işlevsel bir kullanım sunar.

Pera Bohem: Maksimum 5 kişilik kapasiteye sahiptir. Asma katı bulunmaktadır. Ölçüleri 2.55 metre en ve 8.00 metre boyundadır. Toplam alanı 29 metrekaredir.

Pera Modern: 4 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir. Asma katı bulunmaktadır. Boy ölçüsü 7.00 metre ve en ölçüsü 2.55 metre uzunluğundadır. Net 23 metre kare kullanım alanına sahiptir.

Pera Rustik:6 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir.Asma katı mevcuttur.Boyu 8.00 metre ve eni 2.55 metre uzunluğundadır. Net 25 metre kare kullanım alanına sahiptir.

Pera Tiny Go: 4 kişilik kapasiteye sahiptir. Eni 2.55 metre ve boyu 4.50 metre uzunluğundadır. Asma katı mevcuttur. Net 17 metrekare kullanım alanına sahiptir.

Pera Vintage: 4 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir. Asma kat bulunmaktadır. Ölçüler eni 2.55 metre ve boyu 7.00 metre uzunluğundadır. Net 26 metre kare kullanım alanına sahiptir.

 

Pera Tiny House ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Diğer Tiny House firmalarını incelemek isterseniz, Tiny House kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Adil, Mehmet Zahid Kotku Caddesi,No:52, 34935, Sultanbeyli / İstanbul

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE