Firmamız Eksado Yapı Ticaret ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2017 yılında, Sakarya’nın Arifiye İlçesinde, Gül KORKMAZ tarafından kurulmuş olup, ahşap sektöründe, bilinenin yanı sıra, ahşap biliminin öncülüğünde, tecrübe ve zarafeti bir araya getirerek, en kaliteli ahşap ürünleri, uzman ekip ile birlikte üretim yapmaya devam etmektedir.
Marka: Eksado
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Erenler, Sakarya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Eksado Tiny House Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 2017
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı Teklif Alınız
Eksado Tiny House Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Tiny House / Bungalow
Model Adedi 4
Tahmini Teslim Tarihi Sorunuz!
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Tiny House Modelleri - Açıklamada yeralmaktadır.
Eksado Tiny House Hakkında

Firmamız, tarihin en eski ve en kullanışlı yapı malzemesi olan ahşabın, son yüz yılda betona karşı kaybettiği prestiji yeniden kazanmaya kararlıdır. Ahşabın eşsiz doğallığı ve estetiği, modern yapı dünyasında tekrar hak ettiği yeri bulmalıdır. Bu misyonla yola çıkan firmamız, hem yurt içinde hem de yurtdışında ahşap ürünlerin tedariki konusunda lider bir konuma gelmiştir.

Şehrimiz ve ülkemiz için gurur kaynağı olan firmamız, her zaman daha iyisini hedefleyen bir anlayışı benimsemekte ve bu sektörde kendine güvenen bir yapı olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Günümüz itibariyle 6 çalışma arkadaşımızla istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmanın önemini biliyoruz.

Çalışanlarımızın ve toplumun sağlığı bizim için son derece önemlidir. Firmamızın kuruluşundan bu yana hiçbir iş kazası yaşanmamış olması, güvenlik ve kaliteye verdiğimiz büyük önemin bir göstergesidir.

Firmamız, hedef kitlesini turizm bölgeleri, butik oteller, bungalovlar, dağ evleri, bağ evleri gibi farklı konseptlerde ahşabın kullanıldığı her alanda belirlemiştir. Amacımız, ahşabın doğal güzelliği ve dayanıklılığını her türlü yapıda kullanarak, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir.

Bizim için ahşap sadece bir malzeme değil, bir tutkudur. Firmamızın sloganı da bu tutkuyu yansıtmaktadır: "Hayallerinizi Ahşaba Taşıyoruz." Bu misyonla, ahşabın eşsiz güzelliklerini ve işlevselliğini herkese sunmayı hedefliyoruz.

Firmamızın ahşap konusundaki uzmanlığı ve kalitesiyle tanışın. Hayallerinizi ahşapla gerçekleştirmeniz için buradayız.

 

Eksado Tiny House ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Diğer Tiny House firmalarını incelemek isterseniz, Tiny House kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Kozluk, Kozluk Caddesi no 12, 54200 Erenler/Sakarya, Türkiye

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE