Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
İlçe
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Palila Karavan

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Palila Karavan - Karavan Bayi
Palila Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

Hakkımızda: Palila Karavan

Palila Karavan, 1976 yılında damperli kasa üretimi ile başlayan uzun bir imalat geçmişine sahiptir. 1980 yılında karoser sanayisinin ihtiyaçlarına odaklanarak otomatik kapı sistemlerinin üretimine geçmiş ve bu alandaki başarısını seri imalat, kalite odaklı üretim, ve istikrarlı çabalarla pekiştirmiştir. Türkiye genelinde tanınan ve takdir edilen bir firma haline gelmiştir.

10 yıl içerisinde makine parkını genişleterek seri üretimi daha da etkin hale getiren Palila Karavan, sürekli iyileşme anlayışıyla hareket ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Özellikle PJ9 minibüslerinin çarpma kapılarına yönelik yaşanan sorunları çözmek amacıyla yürütülen çalışmalar, firmanın karavan üretimi alanında uzmanlaşmasına öncülük etmiştir.

Kalite Politikamız:

Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini, ekip ruhuyla, nitelikli iş gücümüzle, hizmetteki hızımızla, sürekli iyileşme çalışmalarımızla sağlamak en temel kalite politikamızdır.

Misyonumuz:

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak onların seyahat deneyimlerini güzelleştirmek.

Vizyonumuz:

Tercih edilen, saygın ve öncü bir karavan üreticisi olmak.

Ana Değerlerimiz:

  • Dürüstlük
  • Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • Sürekli Gelişim
  • Düşük Maliyet

Palila Karavan olarak, yılların tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımımızla karavan sektöründe öncü konumumuzu sürdürmeye devam ediyoruz.

back to top
FİLTRELE