NSM Mühendislik

NSM Mühendislik - Yenilikçi Tiny House Alt Yapı ve Üst Yapı İmalatı

NSM Mühendislik, 2019 yılında kurulan bir şirket olarak, Tiny House sektöründe mühendislik bakış açısıyla öne çıkan bir firma olmayı hedeflemektedir. "En iyisinden daha iyisini üretmek" anlayışıyla hareket eden NSM Mühendislik, kullanıcıların taleplerini göz önünde bulundurarak özel çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz, güçlü ve zorlu arazi şartlarına dayanıklı, taşıması kolay ve yüksek mobiliteye sahip ürünlerin sektördeki taleplerini karşılamak adına çeşitli ürün grupları üretmektedir. Tamamen cıvata bağlantılı olarak üretilen şaselerimiz ve 1 mm kalınlığındaki üst karkas yapılarımız, dünya standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

NSM Mühendislik'in yenilikçi yaklaşımı, güçlü kadrosu ve özgün mühendislik bakış açısı, farklı karkas yapı tasarımları, yat taşıma römorkları, at taşıma römorkları ve karavan şasi gibi çeşitli ürün gruplarında kullanıcılara özel çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimiz, tamamen Avrupa standartlarına uygun, birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilmiştir. Demonte yapısı, ürünlerin taşınmasını kolaylaştırarak kullanıcılarına maliyet avantajı sağlamaktadır. Türkiye'nin öncü Tiny House üreticileri ve Avrupa genelinde faaliyet gösteren birçok üretici tarafından tercih edilen NSM Mühendislik, uluslararası kalite ödüllerine layık görülmüştür.

NSM Mühendislik olarak, müşteri odaklı esnek ve ekonomik çözümlerle sektördeki yerimizi sağlamlaştırmış bulunmaktayız. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

back to top
FİLTRELE