Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
İlçe
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Mooble House

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Mooble House Tiny House
Mooble House Tiny House
Fiyatlar için teklif alınız

Mooble House Hakkında

Mooble House, Türkiye'nin öncü tiny house üreticisi olarak sektörde 25 yılı aşkın deneyimle 11.000 m2 kapalı ve 20.000 m2 açık üretim alanında faaliyet göstermektedir. Mooble House, farklı tasarım ve mühendislik disiplinlerinden oluşan uzman ekibi ile endüstri standartlarına uygun şekilde tasarladığı ve ürettiği tiny house modelleri ile dikkat çekmektedir.

Üretimde kullanılan malzemelerin sürdürülebilirliği ve çevre dostu yaklaşımlarıyla öne çıkan Mooble House, ürünlerini kendi O2 Avrupa Tip Onay Belgesi altında üretmekte olup, 2018/858 Treyler yönetmeliğine uygunluğu ile Avrupa genelinde çekilmeye uygundur. Mooble House Tiny House Modelleri, estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek metal ve ahşap dış cephe kaplamaları, asma katlar ve akıllı depolama çözümleri ile mekan verimliliğini artırmaktadır.

Mooble House, beş farklı modeli ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Mo.1 Tiny House'dan Mo.5 Tiny House'a kadar olan modeller, kompakt yaşam alanları, kişiselleştirilebilir iç tasarım seçenekleri ve fonksiyonel mobilyalarla donatılmıştır. Her bir model, dört mevsim konforlu bir yaşam sunma amacı taşımakta olup, 24 ay garantili ve anahtar teslim seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır.

Mooble House ayrıca Tiny Resort ve Tiny Ticari çözümleri ile konaklama sektörüne yönelik özel çözümler sunmaktadır. Çeşme Comfor Tiny Park projesi, 48 adet yıllık kiralanabilen tiny house alanlarından oluşan bir resort konseptini içermektedir. Aynı zamanda, Mooble House Tiny Otel Modelleri ile turizm yatırımcılarına uygun çözümler sunarak, ev sıcaklığında konaklama imkanı sağlamaktadır. Mooble House, 45 günde teslim olanağı ile turizm tesisi açmak isteyen kişilere en doğru çözümleri sunarak, ticari kullanıma yönelik projelerde de çözüm ortağı olmaktadır.

Mooble House, sürdürülebilirlik, yenilikçilik, müşteri memnuniyeti, tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek Türkiye'de ve dünya genelinde tiny house konseptine öncülük etmeyi hedeflemektedir. Mooble House ile yaşam alanlarınızı özgün, çevre dostu ve estetik bir şekilde keşfedin

back to top
FİLTRELE