MobilChef

MOBILCHEF Hakkında

MOBILCHEF, ticari karavanları ve mobil mutfak sistemleriyle fark yaratıyor. Çeşitli karavan ve konteyner modelleri, profesyonel işletmelerin ve girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik özgün, ergonomik, sağlıklı ve güvenli çözümler sunuyor. İşte MOBILCHEF'in benzersiz karavan, konteyner, araç üstü ve treyler tipleri:

Karavan Tipleri:

EKOBOX KARAVAN: Ekonomik ve pratik tasarımı ile dikkat çeken EKOBOX, mükemmel bir taşınabilir mutfak deneyimi sunar.

MOBOX KARAVAN: MOBOX, geniş iç hacmi ve modern özellikleriyle konforlu bir çalışma alanı sağlayarak işinizi bir adım öteye taşır.

ELİTBOX KARAVAN: Şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren ELİTBOX, işletmenize prestij kazandırırken kullanım kolaylığı sunar.

ATİBOX KARAVAN: ATİBOX, yüksek performansıyla öne çıkan bir karavan tipidir ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirme seçenekleri sunar.

FLYBOX KARAVAN: Esnek kullanımı ve hafif yapısı ile FLYBOX, hareketliliğe ve hızlı servise odaklanan işletmeler için ideal bir tercihtir.

VİPBOX KARAVAN: VIPBOX, lüks ve konfor arayan işletmeler için tasarlanmış özel bir karavan tipidir.

Konteyner Tipleri:

Food Konteyner 15 Yarım Kepenk: Dayanıklı yapısı ve kullanışlı düzenlemeleriyle Food Konteyner 15, açık alanlarda lezzetinizi sergilemenin en etkili yoludur.

Araç Üstü Tipleri:

ARAÇ ÜSTÜ MOBİL MUTFAK: Hareket halindeyken bile işinizi sürdürmenizi sağlayan bu tip, esnek ve pratik bir çözümdür.

Treyler Tipleri:

Treyler Tipi Mobil Mutfak: MOBILCHEF'in treyler tipi mobil mutfakları, etkileyici tasarımları ve fonksiyonellikleri ile her türlü etkinlik ve organizasyonda öne çıkar.

MOBILCHEF, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 14001 Çevre Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, COVID-19 Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet sistemleriyle gücünü taçlandırmaktadır. Siz de MOBILCHEF'in çeşitli ve kaliteli ürün yelpazesinden işletmenizin ihtiyacına en uygun olanı seçerek, sektörde fark yaratmaya hazır olun. MOBILCHEF, mutfak deneyimini sınırları zorlayan bir mobiliteyle buluşturuyor.

 

back to top
FİLTRELE