Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
İlçe
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Kampkon

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Kampkon Karavan - Karavan Bayi
Kampkon Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

Kampkon Karavan 

2011 yılından bu yana üretim, üst yapı, montaj, proje, tadilat ve araç dizayn hizmetleri sunan Kampkon Karavan, karavan üretimindeki uzmanlığı ve güçlü ekibiyle dikkat çeker. 2018 yılından bu yana, mühendislerden iç mimarlara, endüstriyel tasarımcılardan elektronik, mekanik ve mobilya teknikerlerine kadar geniş bir yelpazede uzmanlaşmış bir ekip, karavan sektöründe üst düzey kalite ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Firma, Türkiye pazarında öne çıkan yenilikçi ve modern firmalardan biri olarak tanınır. Ödenmiş sermayesi ve güçlü mali yapısı ile sektörde güvenilir bir işletme olarak karşımıza çıkar. Çekme karavan, motokaravan ve alkoven üretimi konusunda uzmanlaşan Kampkon Karavan, suistimal edilen zamanında teslimat kriterine özel bir çözüm sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Kampkon Karavan’ın vizyonu, sektörde sınıfının en iyi karavanını üreterek kullanıcılara fiyat-performans dengesinde üst düzey bir deneyim sunmaktır. Firma, müşterilerini pişman olacakları serüvenlere sürüklemek yerine yatırımlarını değerlendirebilecekleri bir karavan deneyimi yaşatmaya odaklanmış durumdadır. Misyonu ise müşterilerine değer kaybetmeyecekleri bir yatırım yapma imkanı sunmaktır. Karavan kullanıcılarına, Kampkon’un ürettiği araçlarla kazançlı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Kampkon Karavan, bayi ve temsilcilik ağıyla işbirliği yaparak geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hızlı ve şeffaf bir sipariş-teslimat programı ile müşterilerine güven veren firma, iş ortaklarına performansa dayalı bir sistem sunarak sürdürülebilir bir işbirliği oluşturmayı amaçlamaktadır. Kampkon Karavan, ekonomik şartlarda büyük yatırımlardan ziyade istikrarlı ve istekli çalışmaya odaklanarak, işbirliği yaptığı bayi ve temsilcilerin başarısını desteklemeyi ilke edinmektedir.

Kampkon Karavan Fiyatları

Kampkon Karavan, karavan sektöründe sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve kaliteli üretimi ile dikkat çeken bir markadır. Fiyatlar, karavanın özelliklerine, ebatlarına, iç dizaynına, donanım seviyesine, kullanılan malzemelere ve teknik özelliklere göre değişkenlik gösterir. Örneğin; daha geniş iç mekanlara sahip, özel tasarımlı veya lüks donanımlarla donatılmış modeller, daha uygun fiyatlı standart modellere göre farklı fiyat aralıklarında yer alabilir.

Kampkon Karavan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilere bütçelerine uygun çeşitli seçenekler sunmayı amaçlamaktadır. Her bir karavan modeli; kalite standartlarına uygun olarak üretilir ve müşterilere güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi sunmak için tasarlanır. Karavan fiyatları üzerinde etkili olan faktörler arasında ek donanım seçenekleri, özel taleplere yönelik değişiklikler, teknik özelliklerdeki güncellemeler ve kullanılan malzemelerin kalitesi gibi unsurlar bulunmaktadır.

Kampkon Karavan Modelleri

Kampkon Karavan modelleri; Firido Plus, Prens, motokaravan, Semi Entegre Alkoven ve Mikro şeklindedir. Özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Firido Plus: Mükemmel tasarım ve işçiliğini bir araya getiren çift çeperli monoblok karoseri, fiberglas gövde ve entegre mobilya sistemine sahip bir karavan modelidir. Firido Plus, 380 cm dış uzunluğa, 200 cm iç genişliğe ve 195 cm iç yüksekliğe sahiptir. Bu karavan, 4 kişilik bir oturma grubuna dönüşebilen 2 ranza içerir. Ayrıca, 40x194 cm ölçülerinde yatak olabilen bir masa ve 135x194 cm ölçülerinde ön oturma grubu yatağa dönüşebilir. Firido Plus aynı zamanda portatif WC, duş kabini, banyo bataryası ve aydınlatma gibi donanımlara sahiptir. Elektrik özellikleri arasında CBE pc100 kontrol paneli, 12V ve 220V elektrik tesisatı, 12V LED iç aydınlatma, Sanel dış aydınlatma, 3 adet 220V priz, 2 adet 12V USB girişi ve karavan elektrik girişi yer almaktadır.
  • Prens: Prens modeli, Kampkon Karavan’ın özgün tasarım ve üretim kalitesini yansıtan, çift çeperli monoblok karoseri ve fiberglas gövdesi ile dikkat çeken bir karavan modelidir. Prens, 350 cm dış uzunluğa, 200 cm iç genişliğe ve 200 cm iç yüksekliğe sahiptir. Bu model, 4 kişilik bir oturma grubuna dönüşebilen 2 ranza içerir. Ayrıca, 80x185 cm ölçülerinde yatak olabilen bir oturma grubu ve 135x194 cm ölçülerinde ön oturma grubu yatağa dönüşebilir. Dışında açılabilen camları, ABS kaplı bagaj kapağı ve tam açılabilen tavan heki gibi özelliklere sahiptir. Prens'in mutfak özellikleri arasında 2'li gaz emniyetli cam ankastre ocak, 90Lt buzdolabı ve mutfak bataryası yer almaktadır. Portatif WC, duş kabini, banyo bataryası ve aydınlatma gibi banyo ve tuvalet özellikleri de bulunmaktadır.
  • Semi Entegre Alkoven: Geniş iç hacmi ve kullanışlı düzenlemesi ile öne çıkan bir karavan tipidir. 410 cm dış uzunluğa, 210 cm iç genişliğe ve 200 cm iç yüksekliğe sahiptir. Bu model, çift çeperli monoblok karoseri ve fiberglas gövdesi ile dikkat çeker. 4 kişilik oturma grubuna dönüşebilen 2 ranza içerir ve ayrıca 4 kişilik oturma grubu yatağa dönüşebilir. Dışında açılabilen camları, ABS kaplı bagaj kapağı ve tam açılabilen tavan heki gibi özelliklere sahiptir. Portatif WC, duş kabini, banyo bataryası ve aydınlatma gibi banyo ve tuvalet özellikleri de içermektedir. Elektrik özellikleri arasında CBE pc100 kontrol paneli, 12V ve 220V elektrik tesisatı, 12V LED iç aydınlatma, Sanel dış aydınlatma, 3 adet 220V priz, 2 adet 12V USB girişi ve karavan elektrik girişi bulunmaktadır.
  • Mikro: Kampkon Karavan’ın kompakt tasarım ve fonksiyonellik anlayışını bir araya getiren bir karavan modelidir. 280 cm dış uzunluğa, 200 cm iç genişliğe ve 200 cm iç yüksekliğe sahiptir. Monoblok tek parça gövde yapısına sahiptir ve fiberglas gövde ile entegre sabit mobilyalara sahiptir. Mikro, 2 kişilik bir oturma grubuna dönüşebilen monoblok tek parça gövdesi ile dikkat çeker. Mikro'nun mutfak özellikleri arasında 2'li gaz emniyetli cam ankastre ocak, 90Lt buzdolabı ve mutfak bataryası yer alır.. Mikro'da CBE pc100 kontrol paneli, 12V ve 220V elektrik tesisatı, 12V LED iç aydınlatma, Sanel dış aydınlatma, 3 adet 220V priz, 2 adet 12V USB girişi ve karavan elektrik girişi gibi elektrik özellikleri mevcuttur.
back to top
FİLTRELE