Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 950000 TRY
En Çok: 950000 TRY

Hymer

6
Toplam:
/ 2 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Hymer-Eriba Touring 560
Hymer-Eriba Touring 560
Fiyatlar için teklif alınız
Resim Hymer-Eriba Touring 530

HYMER - Kalite, Konfor ve Kültürün Mükemmel Buluşması

1957 yılında kurulan HYMER, o günden bu yana karavan dünyasına benzersiz bir dokunuş getiriyor. Pratik karavanlardan lüks motor evlere kadar her türlü talebe uygun mükemmel araçlarıyla eşsiz tatil ve dinlence deneyimleri sunuyor. HYMER, orijinal aksesuarları, kapsamlı hizmet yelpazesi ve Avrupa genelinde kompetan satış ve servis ortakları ağı ile öne çıkıyor. Yerel HYMER bayinizi ziyaret ederek sunduğumuz ayrıcalıklı dünyayı keşfedin.

Müşteri Memnuniyeti ve Güvencesi

HYMER müşterileri, markamıza duydukları memnuniyeti pekiştirdi. "2020 Marka Şampiyonu" ödülü ile iki kez onurlandırılan HYMER, Reisemobil International ve TH!NK Company işbirliği ile gerçekleştirilen müşteri memnuniyet anketinde birinci seçildi. "Made in Germany" kalitesiyle övünen HYMER, hızlı yedek parça teslimatı, yoğun HYMER ortak ağı ve yeni araçlar için beş yıla kadar uzanan genişletilmiş garanti ile müşterilerine güvenilir bir seyahat deneyimi vaat ediyor.

Teknolojide ve İnovasyonda Lider

HYMER, yüksek kalite, konfor ve teknoloji beklentisi içinde olan müşterilerine üst düzey araçlar sunma misyonuyla hareket ediyor. Hafif yapı, yalıtım ve güvenlik konularında yeni standartlar belirlemeyi amaçlayan HYMER, inovasyon ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektörde öncü olma vizyonunu sürdürüyor. HYMER Original Parçaları ve Aksesuarları ile 24 saat içinde teslimat gibi hizmetlerle müşterilerine konforlu bir kullanım vadeder.

HYMER'ın Teknoloji Laboratuvarı

HYMER, her yeni modelin montaj hattından geçmeden önce titiz bir incelemeye tabi tutulduğu kendi test laboratuvarına sahiptir. Her aracın ve karavanın karşılaması gereken ISO standartlarına uygunluğunu kontrol eden HYMER, ayrıca yıllar içinde geliştirdiği bir dizi test prosedürü ile yüksek kalite standartlarını garanti altına alır. Bu prosedürler, ses, titreşim, soğuk odası, duş, ocak ve depo kapıları kontrolü gibi çeşitli alanlarda testler içerir.

HYMER'la Seyahatin Keyfini Keşfedin

HYMER, seyahat tutkunları için tasarladığı premium kalitedeki karavanları ile öne çıkıyor. Compact vanlardan lüks modellere kadar geniş bir yelpazede sunulan araçları ile her zevke hitap eder. Siz de HYMER ile konforlu seyahatin tadını çıkarın, dünya turuna çıkarken sınırsız maceralara atılın.

Erwin Hymer Müzesi - Geçmişten Günümüze Seyahat Hikayeleri

Bad Waldsee'de bulunan Erwin Hymer Müzesi, 80'den fazla tarihi araçla ziyaretçilere unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Karavanlar, motor evler, kamyonetler, otomobiller ve motosikletler, küçükten büyüğe, olağandan olağanüstüye kadar hikayelerini anlatarak sizi geçmişe götürecek.

HYMER ile seyahatinizi planlamak ve hayalinizdeki karavanı bulmak için en yakın HYMER bayisini ziyaret edin. Siz de sıradışı bir seyahat deneyimi için HYMER'ı tercih edin, kalite ve konforun bir arada olduğu bu benzersiz dünyada kendinizi keşfedin.

back to top
FİLTRELE