Etrusco

Etrusco Karavanları - Özgürlüğün ve Konforun Anahtarı

Etrusco karavanları, hayalinizdeki tatili yaşamak ve istediğiniz gibi seyahat etmek için ideal bir seçenektir. Her Etrusco modeli, unutulmaz maceraların ve rahat bir yaşam tarzının kapılarını aralar.

Kendi Kurallarınızla Seyahat Edin

Şehir karavanınıza atlayın ve güneşin doğusuna doğru yol alın. Günlük rutini bir kenara bırakın, kalbinizin sizi götürdüğü yere gidin ve enerjik şehir atmosferinden sakin plaj hayatına kadar farklı manzaraların tadını çıkarın. Anın tadını çıkarın - yolculuğunuz sizi nereye götürecek?

Anıları Yakalayın

Günlük rutinden kurtulun ve içgüdüleriniz sizi nereye götürmek istiyorsa oraya gidin. Etrusco karavanları, her an spontane maceralara hazır olmanızı sağlar. Plaj hayatından şehir kaçamaklarına kadar karavanlarımız, siz hazır olduğunuz her an yanınızda.

Hayatın En Saf Halini Yaşayın

Etrusco karavanlar, esnek ve hareketli bir seyahat deneyimi sunar. Akdeniz sokaklarından dağ geçitlerine ve uzun otoyol yolculuklarına kadar - karavanlarımız sizi spontane olmanın yanı sıra tutkularınıza kucak açmanızı sağlar.

Keyfini Çıkarın

Yarı entegre karavanlarımız, cömert standart ekipmanlarıyla dikkat çeker. Atmosferik aydınlatma ve malzemelerin uyumlu karışımı, her heyecanlı geziden sonra karavanınızı bir rahatlık adasına dönüştürür.

Birlikte Gezmeye Hazır Olun

Üstten yatak modellerimiz, şoför kabininin üzerinde iki ek yatak sunar. Bu geniş düzenlemeler, ömür boyu süren yolculuklarınız için ihtiyacınız olan her şey için yeterli alan sağlar. Ayrıca, geniş mutfağımızda ev yapımı lezzetlere yer bulmak için bolca alan vardır.

İçte ve Dışta Mükemmel Ambiyans

Premium bir tatilin tadını çıkarmak için bir otel rezervasyonuna ihtiyacınız yok - sadece bir tane entegre modelimizle yola çıkın ve içgüdülerinize güvenin. Güzel bir yer buldunuz mu? O zaman kalın. Ya da kalma. Seçim sizin - çünkü mükemmel tatil için her şeyi yanınızda her zaman taşırsınız. Coupé girişinden LED aydınlatmasına ve çekme yatağa kadar - hoş geldiniz, gerçekten özel evinize!

Özel Anılar Kapınızda Başlar

Hayalinizdeki aracı bulun ve her zaman istediğiniz tatilin tadını çıkarın! Mükemmel Etrusco'nuz hemen yanı başınızda - size en yakın bayiyi bulmak için sadece bir düğmeye tıklayın.

CV Model Fiat CV Model Ford CV Model 4x4 V Model Ford T Model Ford T Model Fiat A Model Fiat I Model Fiat
Fiyat: 50.999 € Fiyat: 52.999 € Fiyat: 63.499 € Fiyat: 51.199 € Fiyat: 59.499 € Fiyat: 58.999 € Fiyat: 60.999 € Fiyat: 72.999 €
Koltuk Sayısı: 4 Koltuk Sayısı: 4 Koltuk Sayısı: 4 Koltuk Sayısı: 4 Koltuk  
back to top
FİLTRELE