Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
Bölge
İl
İlçe
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Dodo Karavan

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Dodo Karavan - Kamp Malzemeleri ve Çeki Demiri
Dodo Karavan - Kamp Malzemeleri ve Çeki Demiri
Fiyatlar için teklif alınız

DODO KARAVAN: Yılların Tecrübesi ve Güvenilir Hizmet

Faruk Usta, otomotiv sektöründeki uzun yılların deneyimi ve 27 yıldır sürdürdüğü profesyonel hizmet anlayışıyla öne çıkan bir isimdir. İzmir'de 2011 yılında hizmete açtığı FARUK USTA KARAVAN.ÇEKİ DEMİRİ VE OTOGAZ servisi ile kara araçlarıyla seyahat edenlere kaliteli ve güvenilir çekme demiri montajı hizmeti sunmaktadır.

ÇEKİ DEMİRİ montajlarında sektörün önde gelen markaları olan AKS, BOSAL, ORİS, GALİA, ARAGON, TS NEXT gibi CE BELGELİ ÇEKİ DEMİRİ MARKALARI ile işbirliği yaparak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Firmanın amacı, montaj, satış, bakım ve onarım konularında hemen hemen tüm markalara kapsamlı bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

FARUK USTA, 2022 yılında DODO KARAVAN markasını tescilleyerek kendi karavan üretimini gerçekleştirmektedir. Ayrıca, her türlü karavan tadilatı ve ilgili servis hizmetini de sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir.

Servis bünyesinde kaliteli montaj, bakım ve onarım hizmetleri için gelişmiş alet ve ekipmanlar bulunmaktadır. Montaj ve satış sonrası 7/24 yol yardım hizmetine verdiği önemle müşterilerine güvenli seyahatler sağlamaktadır. Ayrıca, yeni model araç montajlarında kullanılan teknikleri sürekli güncelleyerek uzman personelini eğitim ve seminerlerle donatmaktadır.

FARUK USTA, müşterilerine sadece doğru ürünü ve montajı sunmakla kalmayıp aynı zamanda satış sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında hızlı, ilgili ve profesyonel destek sağlamayı taahhüt eder. Tüketicilerin güvenli ve konforlu seyahatlerine katkıda bulunmak amacıyla her türlü sorularına cevap vermek ve doğru karar almalarına yardımcı olmak için burada.

DODO KARAVAN, doğru tercih, kaliteli hizmet ve güvenilir bir seyahat deneyimi için yanınızda. Sizleri de misafir etmekten mutluluk duyar!

back to top
FİLTRELE