Menşei
Karavan Modeli
Ağırlık
İl
İlçe
Yatak Kapasitesi
Toplam Uzunluk
Fiyat Aralığı
En Az: 0 TRY
En Çok: 0 TRY

Camppass

6
Toplam:
/ 1 Sonuç Bulundu
FİLTRELE
Resim Camppass Karavan - Karavan Bayi
Camppass Karavan - Karavan Bayi
Fiyatlar için teklif alınız

Camp Pass Karavan: Doğanın Kucağında Konforlu Kaçamaklar

Haftalık tatillerle veya hafta sonu kaçamaklarıyla şehrin stresinden uzaklaşmak ve doğanın huzurunu doyasıya yaşamak isteyen bir topluluğuz. Doğanın yaban hayatıyla iç içe olma arzusuyla, alıştığımız konforu fedakarlık etmeden yaşamak isteyen Camp Pass ailesiyiz.

Sabahları doğaya açılan kapılar ve doğanın gerçekliğini konforlu bir şekilde deneyimleme hayalimizden doğan Camp Pass projesini gururla hayata geçirdik. 2020 yılı ile daha da güçlenen hayallerimizin ürünü olan Camp Pass, kendi rotamızı çizerek doğayla iç içe bir yaşamı mümkün kılma amacını taşıyor.

Yaratıcı ekibimizin denizci ve kampçı insanlardan oluşması, bu konforlu kaçamaklar için projemizi tasarlarken bize ilham verdi. Akılcı, güçlü, işlevsel ve kompakt olma hedefleriyle projemize başladık ve bu doğrultuda Camp Pass'i şekillendirdik.

Camp Pass projesini ve üretimini, 70 yıllık deneyime sahip olan Kes Klima San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde gerçekleştirdik. Yaratıcı ekibimiz ve mühendislerimizin güçlü ve doğaya uygun bir çekme karavan için çalıştığı tesislerimizde, son mühendislik ve teknoloji uygulamalarını kullanarak çeşitli test ve analizler sonucunda ISO 9001 belgeli üretim bandımızda uygulamaya geçtik.

Sizleri hayallerinizin ötesine taşımak için sabırsızlanıyoruz! Camp Pass Karavan, doğanın kollarında sizleri bekliyor.

Camp Pass Karavan Modelleri: Özgürlüğün ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi

CR550 Karavan: Rotanı Kendin Belirle, Maceraya Hazır Ol!

Camp Pass'un özgün tasarımı, güçlü yalıtım sistemi ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle CR550, hayallerine bir adım daha yaklaşmanı sağlıyor. Bu karavan modeli, rotanı kendin belirleyebileceğin, pusulanın gösterdiği yöne özgürce hareket edebileceğin bir macera sunuyor.

  • 4 Yetişkin Yatak Kapasitesi
  • Banyo/WC
  • Dış Mutfak
  • Boş Ağırlık: 750KG

CR550i Karavan: Özgün Tasarım ve Özgür Hareket

CR550i karavan modeli, nereye gitmek istersen özgürce hareket edebileceğin, anı dolu dolu yaşayabileceğin bir deneyim sunuyor. Özgün tasarımı, güçlü yalıtım sistemi ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle CR550i, özgürlüğü ve konforu bir araya getiriyor.

  • 2 Yetişkin Yatak Kapasitesi
  • Banyo/WC
  • İç Mutfak
  • Boş Ağırlık: 750KG

Camp Pass Karavan Modelleri, sana özel bir seyahat deneyimi sunmak için tasarlandı. Rotanı kendin çiz, özgürlüğün tadını CR550 ve CR550i ile çıkar!

back to top
FİLTRELE