Yapı Kredi Bankası Karavan Kredisi

Özgür bir tatil hayali kuranlara özel olarak tasarlanan Yapı Kredi Karavan Kredisi ile hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor!
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yapı Kredi Bankası Karavan Kredisi

Özgür bir tatil hayali kuranlara özel olarak tasarlanan Yapı Kredi Karavan Kredisi ile hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor! Motokaravan veya çekme karavan fark etmeksizin, ailece keyifli bir seyahat deneyimi yaşamak artık çok daha kolay. Yapı Kredi'nin sunduğu cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle karavan sahibi olmak için adım atın.

Karavan Kredisi Nedir? Karavan Kredisi, motokaravan veya çekme karavan alımı için özel olarak tasarlanmış bir kredi türüdür. Bu kredi sayesinde özgürce seyahat edebileceğiniz, yeni yerler keşfedeceğiniz ve ailenizle unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir karavana sahip olabilirsiniz.

Motokaravanlar: Kendi motoruyla hareket edebilen ve konforlu iç tasarımıyla dikkat çeken karavanlardır. Siz istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilir, kamp keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Çekme Karavanlar: Aracınıza bağlayarak çekebileceğiniz, içerisinde yaşam alanı sunan taşınabilir karavanlardır. Ağırlığı 750 kg'dan fazla olan çekme karavanlar için Yapı Kredi Karavan Kredisi kullanabilirsiniz.

Başvuru ve Detaylar: Yapı Kredi Karavan Kredisi'ni kullanmak için en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilir ya da anlaşmalı bayilerden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 Yapı Kredi Çağrı Merkezi'ni arayarak güncel faiz oranları ve kampanya detayları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kullanım Şartları:

  • Almak istediğiniz karavanın motorlu karavan veya ağırlığı 750 kg’dan fazla olan çekme karavan olması gerekmektedir.
  • Satın alınan karavanın teminat olarak rehin gösterilmesi yeterlidir. Kredi tamamlandığında rehin otomatik olarak kaldırılır.
  • Kredi kullanımında kasko yaptırılması talep edilmektedir.
  • Kredi başvurunuzun sonucuna göre gelir belgesi talep edilebilir.

Özgür bir tatil için Yapı Kredi Karavan Kredisi, size özel fırsatları ve avantajlı koşullarıyla hayalinizdeki karavana sahip olmanın kapılarını aralıyor. Unutulmaz bir seyahat deneyimi için hemen başvurun!

  • 0-400.000 TL aralığında ise tutarın %70’ine kadar ve maksimum 48 ay vade,
  • 400.000,01-800.000 TL aralığında ise tutarın %50’sine kadar ve maksimum 36 ay vade,
  • 800.000,01-1.200.000 TL aralığında ise tutarın %30’una kadar ve maksimum 24 ay vade,
  • 1.200.000,01-2.000.000 TL aralığında ise tutarın %20’si ne kadar ve maksimum 12 ay vade.

Siz de hayalinizdeki karavan modeline sahip olmak isterseniz, Yapı Kredi Bankası Karavan Kredisi ön başvurunuzu web sitemizde bulunan ücretsiz teklif formunu doldurup yapabilirsiniz. Size özel vade ve kredi oranlarından faydalanabilmek için hemen başvurunuzu yapın.

YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE