Yakamanastır Tabiat Parkı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde bulunan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı, doğayla iç içe bir kamp deneyimi için ideal bir yerdir. Çadır, bungalov ve karavan konaklaması seçenekleri sunan bu doğal cennette, çeşitli aktiviteler yapabilir, doğanın güzelliklerini keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.
Fiyat
100 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Beyşehir/ Konya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Yakamanastır Tabiat Parkı Hakkında

Konya'nın göz alıcı güzelliklere ev sahipliği yapan Beyşehir ilçesinde, doğayla iç içe bir kamp deneyimi için sizi Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı'na davet ediyoruz. Bu eşsiz doğal cennet, Bademli Köyü'nde yer almakta olup Konya şehir merkezinden ulaşım sadece 96 km uzaklıktadır. Doğanın kucağında konumlanan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı, çadır, bungalov ve karavan konaklamaları için ideal bir seçenek sunmaktadır. Siz ve sevdikleriniz, bu büyüleyici milli parkın içinde çadırınızı kurarak doğanın kollarında huzur bulabilir ya da önceden rezervasyon yaptırarak rahatlıkla bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Kamp alanında yer alan mescit, wc, büfe ve otopark gibi olanaklar sayesinde konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı, doğal yaşamın kalbinde tavşanlardan sincaplara uzanan birçok canlı türünü keşfetme fırsatı sunar. Bu muhteşem milli parkta geçireceğiniz zaman, hayatınız boyunca hatırlayacağınız büyüleyici anılarla dolu olacak.

Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı'nda ailenizle birlikte unutulmaz bir tatil geçirme imkânınız bulunmaktadır. Parkın özel alanlarında yürüyüş yapabilir, doğanın derinliklerinde bisiklet sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, kamp alanında bulunan oyun alanlarında ailenizle eğlenceli vakit geçirebilir ve çeşitli spor faaliyetlerine katılabilirsiniz.Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı, sunduğu etkinliklerle size unutulmaz bir kamp deneyimi sunar. Kamp alanı piknik yapma imkânı da sunarken, doğa fotoğrafçılığına ilgi duyanlar için eşsiz manzaralar sunmaktadır. Gölde balık tutabilir, kuş gözlemciliği yapabilir ve doğanın sakinliği içinde huzur bulabilirsiniz. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı'nda geçireceğiniz tatil, size doğayla bütünleşmenin ve ailenizle keyifli anılar biriktirmenin yolunu açacak.

İletişim Telefon : : (0312) 207 50 00

E Posta :

Adres : Bademli, Bademli Köyü İç Yolu, 42700 Beyşehir/Konya

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İl:
Konya
İlçe:
Beyşehir
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Aile Konaklaması:
Evet
Ağaçlık Alan:
Var
Otopark:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Yol Durumu:
Asfalt ve Toprak
Restoran:
Var
Açık Otopark:
Evet
Bölge:
İç Anadolu Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE