Umarsan Karavan - Karavan Bayi

Umarsan Karavan, insanların maceracı tutkularına dokunarak, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri karavanlar üretmek misyonuyla kurulmuştur. Umarsan Karavan, uzun yıllara dayanan ARGE yatırımlarıyla, tamamı yerli üretim olarak tasarlanmış, kullanıcılarına kaliteden taviz vermeden, ekonomik satına alma avantajları sunarak tüm üretimlerini gerçekleştirmiştir.
Marka: Umarsan
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Gerede, Bolu. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Umarsan Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi ?
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Umarsan Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 2
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - Rena 3.60
- Rena 5.20
Umarsan Karavan Hakkında

Umarsan Karavan, insanların maceracı tutkularına dokunarak, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri karavanlar üretmek misyonuyla kurulmuştur.

Umarsan Karavan, uzun yıllara dayanan ARGE yatırımlarıyla, tamamı yerli üretim olarak tasarlanmış, kullanıcılarına kaliteden taviz vermeden, ekonomik satına alma avantajları sunarak tüm üretimlerini gerçekleştirmiştir.

Monoblok (tek parçadan) özel tasarım ve kalıp kullanılarak, iç ve dış cephenin tamamen fiber glass malzemeden üretilmesi, sektörde büyük yenilik sağlayarak iç ve dış pazarda büyük talep görmesini sağlamıştır. Uluslararası pazarda yerli bir markayı yüksek taleplerle öne çıkarabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Üretimlerimizde yüksek kaliteli ürün kullanımı, yeni nesil teknoloji yatırımlarıyla birleştirilerek, kullanıcılarına keyifli deneyimler sunan avantajlara sahibiz. Tasarım, uygulama  ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz. İşini seven ve sürekli eğitimlerle kendisini güncelleyen dinamik bir kadroya sahibiz.

‘’Hayal edebildiğin değil gidebildiğin kadar özgürsün’’ mottosuyla, bizler gibi karavan tutkunu tüm kullanıcılarımıza, hayal edebildiklerinin ötesine gidebilecekleri, konforlu ve mutlu  yolculuklar için üretmeye devam ediyoruz.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Bahçelievler Mah, 100 Sok No:72/A, 14900 Gerede / Bolu / Türkiye

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE