Keşfet FİLTRELE
Blog yazısı TÜYAP 2024 KARAVANİST Karavan Fuarı Online Bilet Al!için resim

TÜYAP 2024 KARAVANİST Karavan Fuarı Online Bilet Al!

Karavanist Fuarı'na Online Biletini Al!

TÜYAP 2024 Karavanist Karavan Fuarı'na hızlı ve güvenli bir giriş yapmak için online biletinizi şimdi alın! Türkiye'nin en kapsamlı karavan etkinliğinde yerinizi ayırtın, birbirinden özel karavan modellerini inceleyin. 6-14 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecek fuar, karavan severlere unutulmaz bir deneyim sunacak. Farklı marka ve modelleri görme, sektördeki yenilikleri takip etme şansını kaçırmayın. Üstelik, online bilet alımında erken rezervasyon avantajlarından faydalanın! Karavanist Fuarı'na adım atmak için şimdi online biletinizi hemen alın! İşte fuara dair önemli bilgiler:

Güvenli ve Hızlı Online Bilet İşlemleri

Karavanist Fuarı'nın resmi web sitesi üzerinden yaptığınız online bilet alımları güvenli ve hızlı! Başka platformlardan alınan biletleri dikkate almayın. Karavanist Fuarı'na katılım için online bilet alımınızı resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirin! Güvenli ve hızlı bir işlem süreci ile keyifli bir karavan deneyimi için biletinizi şimdi alın. Resmi web sitesi dışında yapılan bilet alımlarına itibar etmeyin ve fuarın tadını güvenle çıkarın. Unutulmaz bir karavan serüvenine adım atmak için online biletinizi hemen alın!

Çoklu Bilet İmkanı

Tek seferde birden çok bilet alabilirsiniz. Alınan her bilet için ayrı bir ziyaretçi kayıt formu linki e-posta adresinize gönderilir.

Tek seferde birden çok online bilet satın almanız mümkündür. Satın aldığınız online bilet adedi kadar ziyaretçi kayıt formu linki e-posta adresinize iletilir ve bu ziyaretçi kayıt formu linkinden/linklerinden bir (1) e-posta adresi kullanılarak sadece tek bir (1) ziyaretçi için kayıt oluşturabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Dönemler

Bilet fiyatları belirli dönemlere göre değişir. Erken alım avantajlarından faydalanmak için 1 Kasım 2023 - 5 Ocak 2024 tarihleri arasında biletinizi alın.

  • 1 Kasım 2023 - 5 Ocak 2024: 100₺
  • 6 Ocak 2024 - 14 Ocak 2024 (fuar süresince): 200₺

Fuar Keyfini 9 Gün Boyunca Yaşayın

Bir bilet alımıyla fuarı dokuz (9) gün boyunca (6-14 Ocak 2024) ziyaret edebilirsiniz. Unutulmaz karavan deneyimine uzun bir süre boyunca tanık olun!

Özel İndirimler ve Ücretsiz Giriş

Üniversite öğrencileri kapıda öğrenci kartlarını göstererek indirimli bilet alabilirler. 0-18 yaş arası katılımcılar ise ücretsiz olarak fuara giriş yapabilirler.

Fuar ziyaret saatleri:

6-13 Ocak 2024 / 10:00 - 19:00

Keşfe hazır mısınız? Online Bilet İçin Hemen Tıklayın!

Karavan macerası başlamak üzere, kaçırmayın!

Yorumunuzu bırakın

Yorumlar

MUSTAFA
13.01.2024 23:21
İyi günler sizden karavanist fuarı için bilet rica ediyorum şimdiden teşekkürler [email protected]
İskender
14.01.2024 10:20
Merhabalar karavanist fuarına 2 kişilik davetiye alabilir miyim [email protected] teşekkürler
back to top
FİLTRELE