2015'te kapılarını açan The Camp Bodrum, 5 bungalovu ve 1500 ağacıyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Kendi iç dünyalarını keşfetme ve hayat boyu dostluklar kurma fırsatı sunan bu kamp, bir kamp alanından çok daha fazlasıdır.
Fiyat
350 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bodrum/ Muğla. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

The Camp Bodrum Hakkında

Kendi ihtiyaçlarından ilham alarak, 5000 m2'lik geniş bir alanda 5 bungalovu hayata geçiren ve 1500 ağaç ile doğanın kapısını misafirlerine açan bu kamp, unutamayacağınız bir deneyim sunar. Saygı ve sevgi çerçevesinde, herkesin birbirini tanıdığı, selamlaştığı ve doğayla iç içe olduğu bu alan, çiçekler, ağaçlar ve bulutlarla bütünleşebileceğiniz bir cennettir.

The Camp Bodrum, bir kamp alanının sadece çadırlardan ve ağaçlardan ibaret olmadığını gösterir. Bu alan, kişinin kendini keşfettiği, yeni bakış açıları kazandığı ve hayat boyu sürecek dostlukları bulduğu bir yerdir. Olumlu izlenimlerin kalıcı olduğu bu yer, bir aile ortamı gibi sıcak ve samimi bir atmosfere sahiptir. The Camp Bodrum, doğayı keşfetmenin ve doğa ile bir araya gelmenin keyfini sürebileceğiniz bir yerdir. Burada, büyük bir aile olarak sevinç ve muhabbetle bir araya gelir, doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

İletişim Telefon :+90 542 646 08 27

E Posta : [email protected]

Adres : Gümüşlük Caddesi 6.Çıkmaz Sokak No:189 Bodrum/Muğla

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Muğla
İlçe:
Bodrum
Hayvan Dostu:
Evet
Kamp Özellikleri:
Sosyal Aktiviteler,
WC/Duş
Su,
Elektrik,
Denize Yakın,
Wi-Fi:
Var
Ağaçlık Alan:
Var
Kamp Türü:
Ücretli Karavan Kampları
Bölge:
Ege Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE