TABBERT Puccini 685 DF Karavan Modeli

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Marka: Tabbert
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

2K Karavan Hakkında

Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBA, TABBERT, KNAUS, WEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır. En uygun fiyat sunumları, Showroom mağazamızda inceleme imkanı ve bir çok modelde anında teslim hizmeti sunar.

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur.Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye’nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBATABBERTKNAUSWEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır.

2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan Frankana Freiko‘nun Türkiye yetkili tek temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır. 
Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.

 
İletişim Telefon : 0 (555) 555 55 55 

E Posta : [email protected]

Adres :

Cadde Bilgisi, Sokak Bilgisi, Blok Bilgisi, No:1/1 İlçe/İl

Yol Tarifi :

Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE