Sülüklügöl Tabiat Parkı

Türkiye'nin saklı cenneti Sülüklügöl, doğanın bütün renklerinin bir araya geldiği büyülü bir dünya. Tektonik hareketlerin yarattığı çam ve meşe ağaçlarının suların üzerinde dimdik durduğu bu göl, kendine has ekosistemi ve çarpıcı manzaraları ile doğaseverlerin rüyalarını süslüyor. Bir yandan ormanın gizemli derinliklerine dalarken, bir yandan da Bolu'nun zengin mutfak kültürünün lezzetlerini tatma fırsatı sunuyor.
Fiyat
150 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Mudurnu/ Bolu. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Sülüklügöl Tabiat Parkı Hakkında

Sülüklügöl, dünyadan bir parça kopmuş gibi duran, görkemli çam ve meşe ağaçlarının sular üzerinde dans ettiği bir tabiat parkı. Göz alıcı bir göl, sulak alanlar ve orman ekosistemi ile büyüleyici bir doğal çeşitlilik içerisinde, gölün yüzeyinde ilginç bir manzara oluşturan çam ve meşe ağaçları görkemli bir görüntü sunuyor. Bu ağaçlar, yaz aylarında su seviyesinin düştüğü dönemlerde, yemyeşil bir ormanın ortasında birer adacık gibi yükseliyorlar.

Tabiat parkının içerisinde doğa yürüyüşü, bisiklete binme, olta balıkçılığı, piknik, çadırlı kampçılık gibi bir dizi rekreasyonel aktiviteyi barındırırken, aynı zamanda doğal güzelliklerinin yanı sıra Bolu'nun eşsiz mutfak kültürünü de keşfetme fırsatı sunuyor. Mengenli aşçıların ustalıkları, ağız sulandıran yemeklerle ziyaretçilerini karşılarken, evlerin geniş mutfakları ve topraktan yapılmış fırınlar, bu mutfak kültürünün önemini ve derinliğini gözler önüne seriyor. Sülüklügöl, her yaştan doğa sever için mükemmel bir kaçış noktasıdır. Yemyeşil ormanlarla çevrili bu göl, ziyaretçilere doğanın kalbinde huzur ve dinlenme bulabilecekleri bir cennet sunar. Kendine özgü ekosistemi, çeşitli aktiviteler ve unutulmaz manzaralar ile Sülüklügöl, kesinlikle keşfedilmesi gereken bir doğa harikasıdır.

İletişim Telefon : :

E Posta :

Adres : Köyü, 14800 Tavşansuyu/Mudurnu/Bolu

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Bolu
İlçe:
Mudurnu
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Göl Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Bölge:
Karadeniz Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE