Şen Kamping

Gökçeada Aydıncık Plajı’nda yer alan Şen Kamping, deniz kenarında kamp yapabileceğin alanlardan biri. Adanın sakinliği ve denizinin güzelliği düşünülünce Şen Kamping’te seni keyifli bir yaz kampı bekliyor. Pek çok kamp alanı gibi burada da karavan, çadır ve de bungalov oda seçenekleri bulunuyor.
Fiyat
500 ₺
-
750 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Şen Kamping Hakkında

Gökçeada Aydıncık Plajı’nda yer alan Şen Kamping, deniz kenarında kamp yapabileceğin alanlardan biri. Adanın sakinliği ve denizinin güzelliği düşünülünce Şen Kamping’te seni keyifli bir yaz kampı bekliyor. Pek çok kamp alanı gibi burada da karavan, çadır ve de bungalov oda seçenekleri bulunuyor. Kampingin özel plaj alanında kampçılar için şezlong, şemsiye ve soyunma kabinleri ücretsiz. Kamp alanında bulunan olanaklar arasında ise Wi-Fi erişimi, ortak mutfak, duş, WC ve elektrik yer alıyor. Duşlarda sıcak su bulunmadığını söylemek lazım. Ziyaretçiler dilerse kahvaltı ve yemeklerini işletmenin restoranında yiyebiliyorlar. Özellikle deniz keyfi yapmak isteyen çocuklu aileler için ilk tercihler arasına girebilir çünkü kamp alanının kendi plajı olan Aydıncık Plajı'nda ücretsiz deniz sefası yapabilirsin. Üstelik çocukların yüzme öğrenmesi için son derece elverişli bir sığlıkta. Şen Kamping'de karavanla konaklama bedeli kişi başı günlük 100 TL. Karavanına elektrik panolarından elektrik çekmek istersen de günlük 50 TL ek ödeme yapman gerekiyor.

Kamp Alanı: 

- Karavan, Çadır, Bungalov

İletişim Telefon :  
E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Aydıncık Plajı, 17760 Gökçeada/Çanakkale

Yol Tarifi :

Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Çanakkale
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Adalar Karavan Kampları
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Günübirlik Karavan Kampları
İlçe:
Gökçeada
Ort. Konaklama Fiyatı:
500TL-750TL
Aile Konaklaması:
Evet
Otopark:
Var
Özel Plaj:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Restoran:
Var
Bariyer-Giriş Kapısı:
Var
Etrafı Çevrili Alan:
Evet
Karavan Kapasitesi:
0-50
Kamp Özellikleri:
Denize Yakın,
Sosyal Tesis,
Elektrik,
Su,
WC/Duş
Bölge:
Marmara Bölgesi
YORUMLAR (1)

YORUMLAR

| Tarih: 18.12.2023 09:01
Kafa Dinlemek İsteyenlere Tavsiye Etmiyorum.
Denizin dibinde, kendine ait plajı var. Restoranı ve otoparkı mevcut. Gündüz vaktinizi ada merkezinde, denizde, ve diğer koylarda geçirdiğinizde bir sorun yolmaz. Fakat diyelim ki akşam bir yere çıkmak istemediniz ve erkenden yatıp uyumak istediniz. İşte bu pek mümkün değil çünkü diğer insanlarla yakın mesafede konaklama yapıyorsunuz ve çadırcıların kendi çadırları önünde sosyalleşmesinden dolayı biraz gürültü oluyor. İşin içine bir de alkol girince herkes kara murat :) Gece 2 ila 3'den sonra sızmaya başlıyorlar. Gençler için uygun ama benim gibi kafa dinlemeye ya da huzur bulmaya gelenlere pek uymaz.
Yorum yaz
back to top
FİLTRELE