İstanbul Şile ilçesinde bulunan "Sahil Kamp İstanbul", denize sıfır konumda 35 hektarlık orman arazisine sahip olan bir tesisdir. Tesisimiz, çadır, bungalov, karavan gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunmakta ve aynı zamanda spor aktiviteleri ve eğitim imkanları da sağlamaktadır.
Fiyat
250 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Menderes/İzmir. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

HipoCamp Hakkında

Hipo Kamp, 60.000 metrekarelik bir çam ormanı içerisine kurulmuş, mavi bayraklı bir plajın hemen yanında ve Ege Denizi'nin eşsiz mavilikleriyle buluştuğu bir konuma sahiptir. Türkiye'nin en büyük ve en modern kamp alanlarından biri olan bu mekan, doğa severler için ideal bir tatil noktasıdır.

Kamp alanı, çadır ve karavan gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Ayrıca, genellikle doğa yürüyüşleri, su sporları, ve dinlendirici plaj aktiviteleri gibi bir dizi rekreasyonel etkinlik sunulmaktadır. Kampın, çevresel sürdürülebilirliği ve doğal güzelliği koruma taahhüdü, Mavi Bayrak ödülünün bir göstergesidir, bu da buranın sadece temiz ve güvenli bir bölge olmadığını, aynı zamanda çevreye saygılı olduğunu gösterir.

Mavi Bayrak, uluslararası bir çevre ödülüdür ve plajın veya marinadan su kalitesi, çevresel eğitim ve bilgi, çevresel yönetim ve güvenlik, hizmetlerin yanı sıra sosyal ve çevresel etkinliklere kadar bir dizi kriteri karşıladığını belirtir.

Sizde, bu güzel tesiste konaklama yapmak, tesis hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

İletişim Telefon : 0 533 950 8481
E Posta : [email protected]

Adres :

Meryemana Cad. No: 19 Gümüldür 35480 İzmir / Türkiye

Yol Tarifi :

Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
İstanbul
İlçe:
Şile
Ort. Konaklama Fiyatı:
250TL-500TL
250TL-500TL
Ağaçlık Alan:
Var
Otopark:
Var
Restoran:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Özel Plaj:
Var
Kamp Türü:
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Bölge:
Marmara Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE