Pullu Tabiat Parkı, 10 hektarlık bir alanı kapsayan ve doğanın kalbine dalmanızı sağlayan benzersiz bir kamp alanıdır. Deniz ve ormanın huzur dolu birleşimini sunan bu park, caretta caretta ve Akdeniz foklarının gözlemlenebileceği eşsiz bir doğa harikasıdır.
Fiyat
090 ₺
-
100 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Anamur/ Mersin. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Pullu Tabiat Parkı Hakkında

Pullu Tabiat Parkı, deniz ve ormanın mükemmel birlikteliğiyle çevrili 10 hektarlık büyüleyici bir alana sahip doğa severler için ideal bir destinasyondur. Kızılçam ağaçlarının mis gibi kokusuyla sarılı bu park, çadır ve karavan kampçılarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra, günübirlik ziyaretçilere de huzur dolu bir kaçış sunar. Şehrin karmaşasından uzaklaşmayı ve doğanın sakinliğine kendinizi bırakmayı arzulayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Bunun yanı sıra, Pullu Tabiat Parkı, caretta caretta ve Akdeniz fokları gibi deniz canlılarını gözlemlemek isteyenler için benzersiz bir fırsattır. Bu türlerin bu bölgede görülebildiği nadir yerlerden biridir, bu da doğa severler ve hayvan gözlemcileri için parkı özellikle çekici hale getirir. Bu parkta kamp yapmak sadece bir konaklama deneyimi değil, aynı zamanda unutulmaz bir doğa deneyimidir. Pullu Tabiat Parkı'nın muhteşem doğası, misafirlerine ömür boyu sürecek anılar kazandırır.

İletişim Telefon :  

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Bozdoğan, Mersin - Antalya Yolu, 33660 Anamur/Mersin

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İlçe:
Anamur
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
Su,
WC/Duş
Elektrik,
Denize Yakın,
Market,
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE