Özel Ege Sürücü Kursu

Sürüş becerilerini geliştirmek, trafiği daha güvenli bir şekilde yönetmek ve sürücü belgesi sahibi olmak isteyen herkes için Özel Ege Sürücü Kursu burada! Güvenilir ve uzman eğitmenlerimizle, sizi sürüş başarısına ulaştırmak için buradayız.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Özel Ege Sürücü Kursu Hakkında

Neden Biz?

Özel Ege 8 Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Şubemiz, Ege Sürücü Kurslarının sekizinci şubesi olarak Karşıyaka çarşıda 1998 yılında, faaliyete başlamıştır. Hepsi branşında uzman olan çalışma arkadaşlarımız, otomobil/motosiklet kullanmakla ilgili heyecanınızı çok iyi biliyorlar. Ehliyet alma sürecinizde, kendinizi rahat hissedebilmeniz için ellerinden geleni yapıyor olacaklar. Müdürümüz Yeşim Hanım ve Müşteri İlişikileri Sorumlumuz Delal Hanım, bizimle temas kurduğunuz ilk andan, ehliyetinizi aldığınız son ana kadar olan sürecinizin hızlı ve sorunsuz ilerlemesi için sizi sürekli destekleyecekler. İşletmecimiz ve branş eğitmenimiz olan Özge Hanım ile Trafik&Çevre teori dersleriniz çabucak geçecek. Müdürümüz Yeşim Hanım’ın eğitimci yönünü İlk Yardım ve Trafik&Çevre derslerinde bizzat göreceksiniz. Önder, Özgür K.,Özgür D., Erkan Ö., ve İlknur hocalarımız ile direksiyon dersleriniz ve araç tekniği dersleriniz boyunca doğru bilgiye tane tane erişmenizi sağlayacak ve sürüş eğitimlerinizi güvenle tamamlayabilmeniz için tüm önlemleri siz hiç farketmeden almış olacaklar.

Özel Ege Sürücü Kursu ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. O2 Tip BE sınıfı karavan ehliyeti veren diğer sürücü kurslarını incelemek isterseniz, Karavan Ehliyeti kategorimize göz atabilirsiniz.

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Donanmacı Mahallesi 1725 sokak no:47 Karşıyaka / İzmir

Yol Tarifi : 

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (1)

YORUMLAR

| Tarih: 25.08.2023 03:40
İzmir'in En İyi Sürücü Kursu
Özel Ege Sürücü Kursu, sürüş becerilerimi geliştirmemde gerçekten yardımcı oldu. Uzman eğitmenler sayesinde trafik kurallarını ve güvenli sürüş tekniklerini daha iyi anladım. Kişiye özel eğitim programları, ihtiyaçlarımı tam olarak karşıladı ve sınavı geçmemi sağladı. Her adımda bana destek oldular ve kendimi daha güvenli bir sürücü olarak hissediyorum. Özel Ege Sürücü Kursu'na katılmaktan dolayı çok memnunum ve herkese tavsiye ederim!"
Yorum yaz
back to top
FİLTRELE