MTM Otomotiv Karavan Lastikleri

İster bir kaçamak yapmak istiyor olun ister gerçek bir "kamp hayatı" ya da ”karavan hayatı" hayranı olun, hangi karavan lastiklerini kullanmanız gerektiğini ve güvenli sürüş için kamyonet lastik basıncınızın nasıl olması gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.
Marka: Michelin
Fiyat
1.250 ₺
-
5.000 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Fatih / İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

MTM Otomotiv Hakkında

Karavanınız için en iyi lastik her şeyden önce aracınızın tipine bağlıdır. Dört ana karavan tipi vardır : Dönüştürülmüş Karavan, Konvansiyonel Yüksek Üst Yapılı Karavan, Düşük Profilli Karavan ve A Sınıfı Karavan.

 

Dönüştürülmüş Karavan; Bu en basit versiyondur: dönüştürülmüş karavanın ayırt edici özelliği bir yatak koymak için yükseltilebilen tavanının olmasıdır. Örneğin, Adria Twin Plus 600 SPB, Globe-Traveller Voyager XS ve Adria Twin Supreme. MICHELIN tarafından önerilen karavan lastikleri: C işaretli lastikler.

 

Konvansiyonel Yüksek Üst Yapılı Karavan; “Konvansiyonel Yüksek Üst Yapılı Karavan” diğer karavanlardan biraz daha yüksektir. Örneğin Ford Transit veya Iveco Daily gibi araçlarda sürücü kabininin üzerindeki çıkıntısından ayırt edilebilir. MICHELIN tarafından önerilen karavan lastikleri : CP işaretli lastikler. CrossClimate Camping serimiz bu tip araçlara mükemmel uyum sağlar.

 

Düşük Profilli Karavan; “Düşük Profilli Karavan", kabinin üstünde uyku bölmesi olmayan "Konvansiyonel Yüksek Üst Yapılı Karavan"ın daha hafif bir versiyonudur. Örneğin, Fiat Ducato, Challenger Graphite 260, Bürstner Ixeo T690G veya Chausson Titanium 640 karavanlar "Düşük Profilli Karavan" kategorisinde yer alır. MICHELIN tarafından önerilen karavan lastikleri : CP işaretli lastikler. CrossClimate Camping serimiz bu tip araçlara mükemmel uyum sağlar.

 

A Sınıfı Karavan; Arkada gerçek bir yatak odası ve yüksek kaliteli donanımlarıyla "A Sınıfı Karavan" daha geniş ve konforludur. Örneğin, Dethleffs Pulse I 7051 DBM, Carthago S Plus 64 veya Hymer B-Klasse ModernComfort. MICHELIN tarafından önerilen karavan lastikleri : CP işaretli lastikler. CrossClimate Camping serimiz bu tip araçlara mükemmel uyum sağlar.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

Akşemsettin, Adnan Menderes Blv. No: 26, 34107 Fatih/İstanbul

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE