Lyra Karavan - Karavan Bayi

Dünya düzeninin değişmesi ile birlikte tatil alışkanlıkları da değişti. Karavan tatili pek çok insan için popüler bir tercih olmaya başladı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de karavan bulmak zorlaştı ve insanlar daha özel seçenekler aramaya yöneldi. Lyra Karavan tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak amacıyla kuruldu. Standart, ekonomik ve lüks paket seçenekleri ile ürettiğimiz karavanlarımız arasından istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih edip satın alabilir, yeni düzende kendine en uygun şekilde kullanabilirsiniz.
Marka: Lyra Karavan
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Karatay, Konya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Lyra Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi ?
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Lyra Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 2
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - Libra 4200
- Sky 3000
Lyra Karavan Hakkında

Dünya düzeninin değişmesi ile birlikte tatil alışkanlıkları da değişti. Karavan tatili pek çok insan için popüler bir tercih olmaya başladı. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de karavan bulmak zorlaştı ve insanlar daha özel seçenekler aramaya yöneldi.
Lyra Karavan tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak amacıyla kuruldu. Standart, ekonomik ve lüks paket seçenekleri ile ürettiğimiz karavanlarımız arasından istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih edip satın alabilir, yeni düzende kendine en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Ancak Lyra Karavanda tüm seçenekleriniz bunlar değil. Kendi aracınızı karavana dönüştürmek de Lyra Karavan ile mümkün. Kendi araçlarınızı ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda karavan haline getiriyoruz. Sektördeki yenilikleri ve tüm trendleri takip eden firmamız Lyra Karavan, sizlerin tüm istekleri ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

FEVZİÇAKMAK MAH. 10576. SK. NO: 13 F KARATAY/ KONYA

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE