Maçka'nın doğal ve tarihi zenginliklerle dolu vadileri, dağları ve yaylaları, Değirmendere ırmağının güzergahında yer almaktadır. Bölge, 3082 rakımlı deve boynu buzulu tarafından beslenen çakıl gölü dahil, kendine özgü bitki örtüsü ve çeşitli yaban hayatı ile doludur. Tarihi kaleler, köprüler, manastırlar ve camiler bölgenin kültürel değerlerini sergileyip, ziyaretçilere farklı bir tarihi atmosfer sunmaktadır. Sürdürülebilir eko-turizm anlayışını benimseyerek, ziyaretçilere doğayla iç içe unutulmaz bir deneyim sunulmaktadır.
Fiyat
250 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Maçka/Trabzon. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Livera Camping Hakkında

Maçka'nın Trabzon'daki sıra dağlarından doğan ve denizle buluşan Değirmendere ırmağının havzası, eşsiz doğal güzelliklerle doludur. Bölge, Meryamana, Zigana ve Galyan derelerinin dik yamaçlı vadilerini, sıralanmış dağlarını ve yeşil yaylalarını barındırmaktadır. Ayrıca, 3082 rakımlı deve boynu buzulu tarafından beslenen çakıl gölü gibi doğa harikaları, bölgenin kendine özgü bitki örtüsü ve zengin yaban hayatı ile birleşerek muhteşem bir tablo oluşturmaktadır.

Bölge, tarihi kaleler, manastırlar, köprüler ve diğer kültürel yapılarla kültürel bir zenginliğe sahiptir. Sürdürülebilir eko-turizm anlayışını benimseyen bölge, ziyaretçilere doğa ile iç içe, unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Kendine özgü tatları ve yöresel lezzetleri sunan bölge, aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilen enerji ile çevreci bir hizmet anlayışı benimsemektedir.

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.​

Adres : Yazlık Mah. Düzler Mezrası No:1, 61750 Maçka / Trabzon /Türkiye

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Trabzon
İlçe:
Maçka
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Su,
Elektrik,
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Dağlık Karavan Kampları
Günübirlik Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Ort. Konaklama Fiyatı:
250TL-500TL
Aile Konaklaması:
Evet
Ağaçlık Alan:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Restoran:
Var
Açık Otopark:
Evet
Bölge:
Karadeniz Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE