2016'dan beri müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımıyla Lambax, sektördeki hizmet kalitesini belirleyen bir lider olmuştur. Pazar dinamiklerini derinlemesine analiz ederek, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunan EGC, sürekli büyüme ve ilerlemeyi hedefleyen güçlü bir stratejiye sahiptir.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Konak/İzmir. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Lambax Hakkında

Lambax yani EGC Aydınlatma Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti., 2016 yılından bu yana sektörde bilgi birikimi ve deneyimlerini müşterilerine sunarak en yüksek hizmet standartlarını belirleyen bir liderdir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma prensiplerini benimseyerek, EGC Aydınlatma Elektrik her zaman daha iyisini hedeflemekte ve sürekli gelişmeye devam etmektedir. Pazar dinamiklerine dikkatlice bakarak, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarlar. Bu da mevcut müşterilerin marka bağlılığını artırırken, aynı zamanda yeni müşteriler kazanmalarına yardımcı olur. Sundukları ürün ve hizmetlerin kalitesi, EGC'ye olan güvenin en somut göstergesidir. Bu güveni, sürekli olarak fark yaratma ve tüm paydaşların memnuniyetini sağlama taahhüdüyle karşılarlar. Gelişmeye ve müşteri memnuniyetine olan bağlılıkları, EGC Aydınlatma Elektrik'in sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve yüksek kaliteli hizmetleriyle daha geniş kitlelere ulaşmaya devam etmek için bir katalizör işlevi görür.

Karavan Malzemeleri: 

- Aydınlatmalar

- Isıtıcılar

- Mobil Buzdolapları

 

İletişim Telefon : : 0232 459 46 99

E Posta :

Adres : EGC AYDINLATMA ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. HALKAPINAR MAH. 1376 Sok. NO:3/Z BORAN PLAZA İŞ MERKEZİ KONAK/İZMİR

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İl:
İzmir
İlçe:
Konak
Bölge:
Ege Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE