İznik Gölü'nün kıyısında bulunan aile işletmesi, doğanın kusursuz bir dansının seyrettiği, huzur ve güven dolu bir cennet köşesidir. Emrah Kılıç liderliğindeki bu tesis, İznik'in eşsiz güzelliklerini en yakından deneyimlemeniz için sizi bekliyor.
Fiyat
350 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

iznik/ Bursa. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

La Cabaña İznik Hakkında

Emrah Kılıç tarafından yönetilen aile işletmesi, İznik Gölü'nün kıyısında yer almaktadır. Misafirlerine İznik'in büyüleyici güzelliklerini sunmayı hedefleyen tesis, doğal ve tarihi zenginliklerle çevrili olan bir konaklama deneyimi sağlar. İznik Gölü'nün huzur veren atmosferinde doğayla uyumlu bir ortamda konaklamak ve İznik'in tarihi yapılarını keşfetmek isteyen misafirler için ideal bir seçenektir. Tesis, Emrah Kılıç liderliğinde huzur dolu bir atmosfer sunar.

İznik Gölü ve çevresindeki doğal güzelliklerle birlikte misafirlerine balık tutma, tekne gezintisi ve kuş gözlemi gibi aktivitelerin keyfini çıkarma fırsatı sunar. Ayrıca İznik'in tarihi yapılarını ziyaret ederek geçmişe bir yolculuk yapabilir veya çevredeki ormanlık alanlarda yürüyüş yaparak doğanın kucaklayıcı atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz. Emrah Kılıç liderliğindeki aile işletmesi, İznik Gölü'nün büyüleyici atmosferini en iyi şekilde yansıtarak misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmayı amaçlar.

İletişim Telefon : : +90 507 524 1414

E Posta : [email protected]

Adres : Göllüce MahallesiBüyükburun Mevkii Çaylar Sokak No:29/H16860 İznik/Bursa, Turkey

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Bursa
İlçe:
İznik
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Su,
Elektrik,
Çamaşırhane,
Kamp Türü:
Göl Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Bölge:
Marmara Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE