Kastro Çamlıköy Tabiat Parkı

Tekirdağ'ın el değmemiş incisi Kastro Çamlıköy Tabiat Parkı, bir yandan çam ormanlarının kokusunu solurken diğer yandan denizin tuzunu hissettiren eşsiz bir cennet. Kendi çadırınızı kurup dere kenarında bir gece geçirebileceğiniz ya da ormanda sessiz bir köşeyi keşfedip doğanın ritmine kendinizi bırakabileceğiniz bu büyülü yer, hem deniz hem de ormanın tadını aynı anda çıkarabileceğiniz nadir yerlerden biri.
Fiyat
150 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Saray/ Tekirdağ. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Kastro Çamlıköy Tabiat Parkı Hakkında

Kastro Çamlıköy Tabiat Parkı, doğanın baş döndürücü ihtişamını bir kenarda bırakıp, diğer yanda denizin serin sularına ayaklarınızı sallarken, kamp severlerin kaçamak noktasıdır. Her yıl doğa severler bu alanda çadırlarını kurar, ormanın derinliklerine dalar ve deniz kenarında günbatımını izler. 329 hektarlık bu çam ormanı, yeşilin tüm tonlarını bir arada bulabileceğiniz, kuş cıvıltılarının eşlik ettiği bir kamp deneyimi sunar.

Gözlerinizi kapatıp, Bahçeköy Deresi'nin suyunun akış sesini dinleyin, ellerinizi suya sokun, serinliği hissedin. Kamp alanınızı oluştururken, sessizlik içinde ormanın kalbinde yerinizi alabilir veya dere kenarında suyun hışırtısına eşlik eden bir yer seçebilirsiniz. Eğer kendi çadırınız yoksa, orada bulunan işletmelerden bir çadır kiralayabilir, hatta ihtiyacınıza uygun bir çadır satın alabilirsiniz. Ayrıca, park içerisinde bulunan piknik alanları ve mangal yerleri ile doyasıya bir piknik yapabilir, doğanın sunduğu tüm imkanları değerlendirebilirsiniz.

Yanınızda bir dostunuzla, ormanda doğa yürüyüşüne çıkmayı unutmayın, çünkü orman geniş ve hükmü büyük. Dalgalarla dans eden deniz, sizin de ona katılmanızı bekler ama dikkatli olun, Karadeniz bazen hırçın olabilir. Çamlıköy Tabiat Parkı'nın sunduğu bu eşsiz deneyimler, sizlere unutulmaz bir kamp deneyimi yaşatacak.

İletişim Telefon :

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Bahçeköy, 59600 Saray/Tekirdağ

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Tekirdağ
İlçe:
Saray
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
Denize Yakın,
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Göl Kenarı Karavan Kampları
Bölge:
Marmara Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE