Karavanlar sahipleri tarafında sık sık uzun yolculuklara çıkarılmakta ve bu yolculuklar bazen hiç bilinmedik taraflara olmaktadır. Hiç kimsenin kolay kolay geçmediği yollarda seyahat severler karavan ile dolaşmakta ve bu dolaşmalar bazen uzun günler almaktadır. Tüm bu süreç ne kadar huzur verici ve keyifli bir zaman dilimini kaplasa da bazı zamanlar hiç beklenmedik şekilde olumsuzluklar baş gösterebilmektedir. Karavanların gerek motor kısmında gerekse teker lastiklerinde arıza meydana gelmekte ve karavan sahipleri istenmeyecek kadar zor durumlar yaşamaktadır. Bu noktada imdada karavan çekici firmaları koşmaktadır. Karavan çekici firmaların gönderdikleri içine karavan sığabilecek kadar büyük iç hacme sahip çekici araçlar daima hizmetinizde olacaktır. Karavanınız ile ilgili bir sorun durumunda yalnızca arayıp Yol yardım talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır.
Marka: GKS
Fiyat
500 ₺
-
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Pendik, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

GKS Yol Yardım Genel Özellikler
MenşeiYerli 
Kuruluş Tarihi2000
Faaliyet AlanıKaravan Servisi
Çalışan Sayısı20+
Mobil Araç Adedi10
 
GKS Yol Yardım Detaylı Bilgiler
Karavan TipiÇekme Karavan, Motokaravan
Hizmet Saatleri7/24
Hizmet Bölgesiİstanbul 
Mağaza Var mı?Evet
Adrese Servis Var mı?Evet
Online randevuVar
 
GKS Yol Yardım Hakkında

Çocuk Yaşlarda Tamir Tadilat Kaporta Boya işleri ile Mesleğe adım atan Şirket Sahibi Erhan Kitmur Babasından devraldığı Oto Yıkama işinde Müşteri Portföyünü genişletti. Büyük bir inşaat firmasında uzun yıllar çalışan Amca Oğlu Emrullah Kitmur Yol Yardım Hizmeti ile Hizmet portföyünü bir adım öteye taşıdı. Araç Kapasitesini günden güne artıran ikili Hizmetleride artırmakta. Erhan Kitmur'un abisi Oğuzhan Kitmur Aynı Lokasyon'da Farklı hizmetlerle Destek sunuyor.Gks Firması Minimum 14 yıldır sunduğu Otomotiv Sektöründeki hizmetlerine yenilerini ekleyerek iş ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul'da yolda kalmış Araç sahiplerine Yol Yardım Hizmetlerinin yanı sıra Oto Lastik, Oto Elektrik, vb. hizmetler sunmaktalar. Şirketin Büyümesi ve Hizmetlerin genişlemesi adına güncellenen teknolojiyi takip ederek doğru adımlarla hizmetlerini yenilemekteler.

Bu Hizmetlerden bazıları ;

Oto Yıkama
Oto Kuaför
Oto Lastik
Oto Elektrik
Oto Yol Yardım
Oto Çekici
Oto Çilingir
Akü Takviye
Yakıt Takviye
 
Aracınız yolda kalmış olabilir Eğer acil ve güvenli bir şekilde aracınızı bulunduğu yerden farklı bir konu çektirmek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.
 
Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

   

İletişimTelefon : 0 (539) 200 60 32

E Posta : [email protected]

Adres : 

İstanbul Tüm İlçelere Hizmet Verilmektedir.

Haritadaki Konumu :

YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE