Keşfet FİLTRELE
Blog yazısı Fahriye Evcen'in Reklam Çekiminde Lüks Karavan Krizi Çıkardığı İddialarına Burak Özçivit'den Yanıt Gecikmediiçin resim

Fahriye Evcen'in Reklam Çekiminde Lüks Karavan Krizi Çıkardığı İddialarına Burak Özçivit'den Yanıt Gecikmedi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, sosyal medyanın en dikkat çeken ve sevilen çiftlerinden biri olarak tanınıyor. Ancak son zamanlarda çıkan iddialar, çiftin mutlu evliliğini gölgelemeye çalışıyor gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde, çiftin bir reklam çekimi sırasında yaşadığı iddia edilen lüks karavan krizi gündeme bomba gibi düştü. Söylentilere göre, çiftin istekleri bir türlü bitmiyor ve özellikle Fahriye Evcen'in kendi karavanının olmadan çekime başlamayacağını dile getirmesi üzerine sette gerilim yaşandı.

Ancak Burak Özçivit, ''Fahriye Evcen reklam çekiminde lüks karavan krizi çıkardı'' iddialarına karşı sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla eşini savunarak, çıkan haberlerin gerçeklerle hiçbir alakası olmadığını belirtti. Özçivit, "Eşimle birlikte güzel bir reklam çektik. 3 gün boyunca güldük, eğlendik. Çocuklarımız bile yanımızdaydı bize bütün ekibimizle bu mutluluğu güzelliği konuşup yaşarken iddia adı altında bizimle alakası olmayan karavan üzerinden çıkan saçma sapan haberlerden gerçekten çok sıkıldık. Bıktık, usandık. Lütfen bizim üzerinden konuları çarpıtıp iddia diyerek haber üretmeyi bırakın." şeklinde bir açıklama yaptı.

Bu açıklama, çiftin birbirlerine olan desteğini ve sağlam bir ilişkiye sahip olduklarını gösteriyor. Asılsız iddiaların ne kadar zararlı olabileceğini bir kez daha görmüş olduk. Umarız medya organları, gerçekleri yansıtmayan haberlerle insanların özel yaşamlarını mahvetmeye çalışmaktan vazgeçerler.

Yorumunuzu bırakın

back to top
FİLTRELE