Doğa ve insan odaklı deneyimlerimizi birleştirerek, yılların verdiği bilgi ve tecrübemizle temiz, güvenli ve huzurlu bir kamp deneyimi sunuyoruz. Kamp alanı tamamen okaliptus ağaçlarıyla kaplı ve denizle arasında mesafe bulunmuyor. Sahilimiz Türkiye'de nadir görülen kırmızı kuma sahip ve denizde yosun bulunmamaktadır. Deniz derinliği 20 metre sonra başladığından çocuklar rahatlıkla sahilde ve denizde oynayabilir.
Fiyat
350 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Marmaris/ Muğla. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Evcan Camping Hakkında

Doğayı ve insanı merkeze alan deneyimler doğa, deniz, dostluk ve hizmet ile birleştirilerek size unutulmaz bir kamp deneyimi sunmaktadır. Kamp alanı, gölgeliğiyle ünlü okaliptus ağaçlarıyla çevrilidir, böylece doğanın güzelliklerinin tadını çıkarırken serinleyebilirsiniz. İşte bu noktada, size eşsiz bir deneyim sunacak sahiliyle öne çıkmaktadır.

Kamp alanı, denizle sıfır mesafede bulunmaktadır, bu da plaja ulaşmanızı kolaylaştırır ve denizin keyfini çıkarmak için fazla zaman harcamanızı engeller. Sahilin en etkileyici özelliklerinden biri, Türkiye'de pek nadir görülen kırmızı kumlardır. Bu göz alıcı renk, sıradan plaj deneyimini unutulmaz bir hale getirir. Ayrıca, denizde yosun olmaması ve taşlık, kayalık bölgelerin bulunmaması, güvenli bir şekilde yüzebilmeniz ve çocuklarınızın rahatlıkla oynayabilmesi için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Denizin berraklığına gelindiğinde, derinliğin 20 metre sonra başladığı bu suların içerisinde yosunlara rastlanmamaktadır. Bu da size serinlemek ve su aktivitelerine katılmak için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Sahilde ve denizde zaman geçirirken ailenizle birlikte huzurlu anılar biriktirebilirsiniz.

 

İletişim Telefon :+905435622984

E Posta : -

Adres : Hisarönü Köyü Bozburun Yolu Üzeri Kerdime Mevkii Marmaris - Muğla Türkiye

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Muğla
İlçe:
Marmaris
Kamp Özellikleri:
Denize Yakın,
Su,
Elektrik,
WC/Duş
Bulaşıkhane,
Çamaşırhane,
Sosyal Aktiviteler,
Kamp Türü:
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE