Erkmen Tabiat Parkı Kamp Alanı, Afyon Merkez'e sadece bir taş atımı uzaklıkta doğal güzelliklerle çevrili bir cennettir. Çadır kampı ve karavan kampı için mükemmel bir seçenek olan bu park, doğa severlerin rüya gibi bir deneyim yaşaması için her türlü imkanı sunar.
Fiyat
100 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Afyonkarahisar merkez/ Afyonkarahisar . Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Erkmen Tabiat Parkı Hakkında

Afyon Merkez'e sadece bir taş atımı uzaklıkta, Erkmen Tabiat Parkı Kamp Alanı doğal güzellikleriyle büyüleyen bir vaha olarak karşımıza çıkıyor. Çadır kampı ve karavan kampı yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olan bu kamp alanı, doğa severlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Tabiat parkı içerisinde elektrik, tuvalet gibi temel ihtiyaçları karşılayan olanaklar mevcut. Ayrıca, çeşmeler sayesinde su ihtiyacınızı rahatlıkla giderirken, ateş yakma alanlarında ateşin sıcaklığı eşliğinde kamp ateşinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Erkmen Tabiat Parkı, Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından işletilmekte ve ziyaretçilere birçok fırsat sunmaktadır. Uygun bir ücret karşılığında giriş yapabileceğiniz kamp alanında, doğanın içinde huzurlu bir kaçamak yapabilirsiniz. Piknik alanları, gölgelik ağaçlık bölgeler ve seyir terasları gibi gezilecek ve görülecek birçok nokta bulunmaktadır. Ayrıca, tabiat parkında yer alan gölet çevresi ve kampçılara ayrılan bölgelerde çadır veya karavan kampı yapabilirsiniz. Bu sayede, doğanın güzellikleriyle bütünleşen bir kamp deneyimi yaşayabilir, günlük hayatın telaşından uzaklaşabilirsiniz. Erkmen Tabiat Parkı Kamp Alanı, Afyon'daki doğaseverler için vazgeçilmez bir noktadır ve burada geçireceğiniz zaman size yenilenme ve dinginlik sunar.

İletişim Telefon : : (0312) 207 50 00

E Posta :

Adres : Cumhuriyet Mahallesi, Erkmen/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İl:
Afyonkarahisar
İlçe:
Afyonkarahisar Merkez
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
Su,
WC/Duş
Merkeze Yakın,
Sosyal Tesis,
Elektrik,
Kamp Türü:
Günübirlik Karavan Kampları
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Dağlık Karavan Kampları
Aile Konaklaması:
Evet
Ağaçlık Alan:
Var
Otopark:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Yol Durumu:
Asfalt ve Toprak
Açık Otopark:
Evet
Bölge:
Ege Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE