Ekip Sürücü Kursu

Amacımız, siz değerli öğrencilerimizin güvenli ve sorunsuz bir şekilde karavan kullanabilmeleri için gerekli bilgi, beceri ve deneyimi kazanmalarını sağlamaktır.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Kadiköy, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekip Sürücü Kursu Hakkında

Neden Biz?

Yolculuk yapmak, yeni yerler keşfetmek ve bağımsızlığın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Ancak sürüş becerilerinizi geliştirmek ve trafikte daha güvenli hale gelmek önemlidir. İşte bu noktada, Ekip Sürücü Kursu devreye giriyor. Sürüş yeteneklerinizi mükemmel bir seviyeye taşımak ve güvenli bir sürücü olmak için buradayız.

Ekip Sürücü Kursu ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. O2 Tip BE sınıfı karavan ehliyeti veren diğer sürücü kurslarını incelemek isterseniz, Karavan Ehliyeti kategorimize göz atabilirsiniz.

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Osmanağa Mahallesi Serasker Caddesi No:63 Kat:1-2 Kadiköy / İstanbul

Yol Tarifi : 

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (1)

YORUMLAR

| Tarih: 25.08.2023 03:05
Eğitimde Çok İyiler
İstiklal Sürücü Kursu'na katıldığımdan beri sürüş yeteneklerimdeki büyük gelişimden çok memnunum. BE sınıfı karavan ehliyeti almak istiyordum ve kurslarına kaydolmam en iyi kararımdı. Eğitmenler, uzmanlıkları ve sabırları ile gerçekten harika bir iş çıkarıyorlar. Karavan sürüşü hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda size yardımcı olmaktan çekinmiyorlar. Ayrıca, kişiye özel eğitim programları sunmaları harika bir özellik. İstiklal Sürücü Kursu'nda geçirdiğim zaman, büyük taşıtlarla güvenle seyahat etme yeteneğimi geliştirmeme yardımcı oldu. Şiddetle tavsiye ediyorum
Yorum yaz
back to top
FİLTRELE