Duru Solar Enerji, 2014 yılında kurulan bir fotovoltaik enerji üretim firmasıdır. Güneş enerjisi santralleri kurulumu ve işletilmesi konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, enerji sektöründe sürdürülebilir çözümler ve inovasyonlar sağlar. Çevre dostu teknolojilerle temiz enerji üretme ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakma misyonuna sahiptir.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Fethiye/Muğla. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Deniz Marketi Hakkında

Fotovoltaik enerji üretimi konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Duru Solar Enerji, 2014'ten beri bu sektörde faaliyet göstermektedir. Duru Solar Enerji, güneş enerjisi santrallerinin kurulumu ve işletilmesi alanlarında bir dizi hizmet sunarak müşterilere enerji ihtiyaçları için kapsamlı çözümler sağlamaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra, evlerin çatılarına güneş paneli kurulumu, şebekeden bağımsız enerji sistemleri ve güneş enerjili sulama sistemleri gibi çeşitli alanlarda da hizmetler sunmaktadır.

Duru Solar Enerji'nin misyonu, enerji sektöründeki en son teknolojik gelişmeleri ve inovasyonları kullanarak, enerji üretimi ve dağıtımı için çevreci çözümler sunmaktır. Ayrıca, firma gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Çalışanların potansiyelini maksimum düzeyde kullanabilecekleri, yüksek performanslı, yenilikçi ve başarılı bir iş gücü oluşturmayı hedeflemektedir. Kalite anlayışını benimseyen Duru Solar Enerji, PV modüllerinin güneş enerjisi şartlarını karşıladığını belgelerle kanıtlar. Duru Solar Enerji'nin vizyonu, hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırarak, sektör lideri konumunu korumak ve bu alanda daha da ilerlemektir.

Karavan Malzemeleri: 

- Güneş Panelleri

- Şarj Kontrol Cihazları

 

İletişim Telefon : : +90252 413 59 59 / +90 505 099 48 00

E Posta : [email protected]

Adres : Fabrika Mağaza: Karaçulha mah. Cumhuriyet Bul No:275/1 Fethiye /Muğla

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İl:
Muğla
İlçe:
Fethiye
Bölge:
Ege Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE