Durmaz Otomotiv Continental Karavan Lastikleri

Pandemi sırasında karavan satışları önemli ölçüde arttı. Dört mevsim karavan lastikleri, tüm yıl boyunca güvenlikleri ve performansları nedeniyle mükemmel bir seçenektir Karavan sürücülerinin yolculukları için hangi lastikleri kullanacaklarına karar verirken kullanacakları iklimi göz önünde bulundurmaları gerekir. Karavan dört mevsim lastiklerinin bakımı, kullanım ömrünü uzatacak ve optimum performans ve güvenlik sağlayacaktır.
Marka: Continental
Fiyat
1.250 ₺
-
5.000 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Beyoğlu/İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Durmaz Otomotiv Hakkında

COVID-19 sağlık krizinin birçok şeyi yapma şeklimizi değiştirdiği inkâr edilemez. Daha fazla evde çalışma ve çevrimiçi alışverişten artan bisikletle ulaşıma kadar, pandemi birçok yeni trend yaratmıştır. Durum, bazılarımızın tatil yapmayı seçme şeklini de değiştirmiştir. Seyahat kısıtlamaları sürekli değiştiğinden, birçok insan pandemiyi kendi alanlarını keşfetme fırsatına dönüştürmüştür. Ve bunu yapmanın bir karavanda seyahat etmekten daha iyi bir yolu var mıdır? Karavanınıza dört mevsim lastikleri takmayı düşünün. İster kışın ister yazın ister arada bir yolculuk yapmayı planlıyor olun; dört mevsim karavan lastikleri karavanınız için harika bir seçim olabilir. Çok yönlü güvenlik, çok çeşitli hava koşullarında güvenilir çekiş ve üstün yol tutuşu ve performans sunarlar.

 

Dört mevsim karavan lastikleri ne zaman kullanılmalıdır? Dört mevsim karavan lastikleri, ılıman iklimlerde tüm yıl boyunca performans gösterecek şekilde geliştirilmiştir ve Continental, dört mevsim segmentinde en iyi seçimi sunar. Tüm modeller hem yaz hem de kış yollarında etkileyici yol tutuşunun yanı sıra kuru ve ıslak yol koşullarında ve hatta sulu karda bile iyi frenleme performansı sunmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, mükemmel kilometre performansı sunarlar. Ancak, zorlu kış koşullarına özel olarak tasarlanmadıklarını hatırlamak önemlidir. Yolculuğunuzun rakımını ve sıcaklığını düşünün.

 

Dört mevsim lastiklerinin sizin için uygun olup olmadığına karar verirken, yaşadığınız yerin ortalama iklimini ve karavanınızla nereye seyahat edeceğinizi düşünmek önemlidir. Continental dört mevsim lastikleri, ılıman iklimlerde araç kullanan sürücüler için güvenlik ve üstün performans sunar. Örneğin, dağlarda bir gezi planlıyorsanız, yılın ortalama hava koşullarına bakmalısınız. Kış aylarında Kaçkar Dağlar'ının tepelerindeyseniz, çok fazla kar ve buzla karşı karşıya kalma olasılığınız çok yüksektir- bu unsurlar karavan dört mevsim lastikleri için uygun değildir. Bununla birlikte, Kaçkar Dağları'nın yaz aylarında ılıman ve soğuk havaların hâkim olduğu ve belki biraz da kar yağdığı zaman ziyaret ederseniz, karavan dört mevsim lastiklerine güvenebilirsiniz.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta :

Adres :

Sururi Mehmet Efendi, Kurtuluş Deresi Cd. No:16, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE