Dumanlı Tabiat Parkı

Erzincan'ın nefes kesen doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen doğa severler için Dumanlı Tabiat Parkı ve Refahiye'nin eşsiz kamp alanları ideal bir seçimdir. Ormanlar, dağlar ve taze hava eşliğinde kamp yapmanın tadını çıkarabilir, doğa yürüyüşleri ve kuş gözlemciliği gibi etkinliklere katılabilirsiniz.
Fiyat
250 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Refahiye/ Erzincan. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Dumanlı Tabiat Parkı Hakkında

Erzincan, doğal güzellikleri, tarihi değerleri ve misafirperver insanları ile benzersiz bir turizm destinasyonu olarak öne çıkıyor. Bu bölgenin en büyük çekim merkezlerinden biri olan Dumanlı Tabiat Parkı, ziyaretçilere hem olağanüstü doğal güzellikleri hem de geniş bir biyoçeşitliliği sunuyor. Park, aynı zamanda, doğaseverlerin trekking, dağcılık ve kamp gibi aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri geniş bir alana sahip. Sık ormanlar, temiz hava ve doğal güzellikler bu parkı ziyaretçiler için cazip kılan özellikler arasında.

Refahiye ilçesinde de doğaseverler için birçok kamp alanı bulunmaktadır. Eşsiz doğal güzellikleri ve dağları ile bilinen bu bölge, özellikle trekking ve dağcılık için idealdir. Bölgedeki çeşitli yerler, konaklama ve kamp yapma olanaklarına sahip geniş ve iyi korunmuş alanlar sunmaktadır. Erzincan ve çevresi, doğal güzellikleri, kamp alanları ve çeşitli konaklama tesisleriyle birlikte benzersiz bir doğa deneyimi sunmaktadır. Dolayısıyla, Dumanlı Tabiat Parkı ve Refahiye, doğa meraklılarına ve açık hava etkinliklerine ilgi duyan ziyaretçilere unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

İletişim Telefon : : 03122075000

E Posta :

Adres : Camiişerif, Altköy Köyü Yolu, 24300 Refahiye/Erzincan

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Erzincan
İlçe:
Refahiye
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Otopark:
Var
Bölge:
Doğu Anadolu Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE